Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Старшокласники області зацікавлені в навчанні в ЗНУ

Старшокласники області зацікавлені в навчанні в ЗНУ

Старшокласники області зацікавлені в навчанні в ЗНУ
14.11.2016 16:17 Все Головні новини відділ до університетської підготовки профорієнтації та працевлаштування філологічний факультет фізичний факультет економічний факультет факультет журналістики факультет іноземної філології Торговий коледж

У рамках посилення профорієнтаційної діяльності з абітурієнтами Запорізької області 11 листопада відбулася зустріч представників вищих навчальних закладів, серед інших – Запорізького національного університету – зі старшокласниками с. Розівка. На зустріч завітали близько 150 абітурієнтів – учнів 9-11 класів Розівської ЗОШ №1, Розівської ЗОШ №2 та Азовської школи. Організатора заходу стали: директор районного центру зайнятості Наталія Смолякова та її заступник Наталія Черняк.

Запорізький національний університет на зустрічі представляли: фахівець відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Юлія Мезенець, заступник декана з профорієнтаційної роботи філологічного факультету Олеся Слижук, професор кафедри фінансів, банківської справи і страхування економічного факультету Володимир Бугай, доцент кафедри фізики металів фізичного факультету Тетяна Дмитренко, доцент кафедри видавничої справи та редагування факультету журналістики Наталія Романюк, асистент кафедри викладання другої іноземної мови факультету іноземної філології Ганна Орлова та випускник Торгового коледжу Павло Тимошин.
Співробітники ЗНУ розповідали про свої факультети та освітні програми. Йшлося про особливості навчального процесу, дозвілля, можливості для саморозвитку та заняття наукою, а також про академічну мобільність, які забезпечує студентам університет. Також абітурієнти отримали детальні консультації щодо змін і доповнень до правил вступу до ВНЗ у 2017 році та щодо успішного складання зовнішнього незалежного оцінювання. При цьому найбільше зацікавлення у присутніх на заході викликали виступи представників філологічного та фізичного факультетів.
Також усі абітурієнти отримали роздаткові профорієнтаційні матеріали від представників ЗНУ: примірники спецвипуску обласної академічної газети «Запорізький університет», інформаційні буклети та минулорічні зошити і ЗНО, при роботі з якими вони зможуть визначити свій рівень підготовки до проходження тестування.
Начальник відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Юлія Паскевська, коментуючи проведення цього заходу, зазначає: «Такі виїзні інформаційно-консультативні зустрічі з майбутніми абітурієнтами сприяють іміджевому позиціонуванню ЗНУ серед учнівської молоді Запорізької області. Обрана форма роботи зі вступниками допомагає налагодити комунікацію зі старшокласниками та надати їм усю потрібну інформацію для подальшого усвідомленого вибору вищого навчального закладу».

Таміла Тарасенко

Схожі новини