Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Старшокласники Запоріжжя провели день як студенти біологічного факультету

Старшокласники Запоріжжя провели день як студенти біологічного факультету

Старшокласники Запоріжжя провели день як студенти біологічного факультету
14.11.2016 17:03 Все Головні новини Факультети Біологічний Біологічний факультет профорієнтаційна діяльність «One day at university»

Дванадцятого листопада 115 абітурієнтів із 40 запорізьких шкіл завітали на біологічний факультет Запорізького національного університету. Цього дня в навчальному корпусі ЗНУ № 3 проходив профорієнтаційний захід «One day at university», під час якого старшокласники змогли спробувати себе в ролі студентів: для них відбулися лекції та лабораторні заняття, їм також влаштували веселу перерву. Крім того, з ними провели профорієнтаційну роботу, аби допомогти визначитися з майбутнім фахом та вищим навчальним закладом, де б вони змогли отримати якісну вищу освіту.

На початку заходу з абітурієнтами зустрілася декан біологічного факультету, професор Людмила Омельянчик. Вона запевнила старшокласників, що в ЗНУ завжди їх раді бачити, та запросила скористатися можливістю ближче познайомитися зі студентським життям, а також – із матеріально-технічною базою факультету та його професорсько-викладацьким складом. Начальник відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Юлія Паскевська розповіла присутнім про особливості вступної кампанії 2017 року. Також вона запросила присутніх скористатись можливостями, які надає ЗНУ для якісної підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання, зокрема завітати у березні на безкоштовні тренінги, що проходять на базі вишу.
Потім учні розділилися на дві групи, за бажанням обравши лекцію з біології, яку читав професор Віктор Лях, чи лекцію з хімії доцента Михайла Завгороднього. Далі на них чекала весела перерва, під час якої вони змогли поспілкуватися з представниками студради. Також вони могли зробити яскраві селфі у фотозоні, серед інших – зі студентом, вбраним у костюм бурундука, який радо вітав усіх гостей університету, оглянути аудиторії та лабораторії факультету. Потім на школярів чекали захопливі лабораторні роботи. під час яких вони змогли особисто проводити досліди під керівництвом доцентів Олени Войтович, Наталії Лашко, Ольги Луганської і Вікторії Перетятько. Магістранти факультету були активно залучені до проведення заходу: вони влаштували для майбутніх студентів екскурсії аудиторіями та лабораторіями факультету.
На завершення зустрічі для абітурієнтів провели екскурсію до зоологічного музею ЗНУ, директор якого Олександр Коротя розповів відвідувачам про унікальні експонати, які там зберігаються.
Усі учасники заходу були в щирому захопленні та запевнили організаторів «One day at university» обов’язково завітати на факультет знову вже як його студенти.

Таміла Тарасенко

Схожі новини