Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / ЗНУ долучився до благодійного телемарафону до Дня захисника України та Збройних Сил України

ЗНУ долучився до благодійного телемарафону до Дня захисника України та Збройних Сил України

ЗНУ  долучився до благодійного телемарафону до Дня захисника України та Збройних Сил України
15.11.2016 10:45 Все Головні новини ЗНУ Благодійний телемарафон

Професорсько-викладацький і студентський колективи Запорізького національного університету не залишаються осторонь від важливих подій, які відбуваються у нашій країні. Саме тому представники адміністрації, викладачі, студенти та співробітники нашого вишу активно долучаються до обласного благодійного телемарафону для підтримки військових.

Треба зазначити, що благодійна діяльність є невід’ємною складовою роботи Запорізького національного університету. Так, представники різних факультетів, підрозділів та керівництво вишу завжди долучаються до різного роду благочинних проектів, зокрема надають допомогу зі збору коштів для військовослужбовців, беруть активну участь у благодійних аукціонах та співпрацюють з іншими благодійними організаціями. А тому участь у благодійному телемарафоні для підтримки військовослужбовців не є виключенням. Головна його мета є збір та перерахунок коштів для потреб військовослужбовців частин і підрозділів Збройних Сил України.
Нагадаємо, що телемарафон стартував 14 жовтня - в День захисника України і буде тривати протягом 3 місяців. Тому зараз у ЗНУ продовжують збиратися благодійні внески для підтримки бійців, для допомоги українській армії та захисту військовослужбовців. Так в минулому році на телемарафоні було зібрано близько 300 тис. грн., у цьому ж році організатори сподіваються зібрати більше коштів для підтримки військових.
На сьогодні представниками ЗНУ ще продовжують збиратися, тому всі охочі можуть перерахувати благодійні внески отримувачу коштів – громадській організації «Товариство ветеранів АТО Запоріжжя» за платіжними реквізитами:
ЄДРПОУ – 40325293
МФО 313957
Банк філія – ЗОУ АТ «Ощадбанк»
Рахунок 26002300304148
Закликаємо всіх небайдужих приєднатися до цієї акції та зробити посильний внесок на підтримку українських військових. Не залишайтеся осторонь від цієї важливої справи!
Зазначимо, що підсумки телемарафону планується підвести 6 грудня, на День Збройних Сил України. Всі зібрані кошти будуть направлені виключно для надання адресної допомоги учасникам бойових дій та сім'ям загиблих учасників антитерористичної операції.

Олена Переверзєва

Схожі новини