Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ЕПК стали переможцями обласного образотворчого конкурсу

Студенти ЕПК стали переможцями обласного образотворчого конкурсу

15.11.2016 13:22 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж ЗНУ обласний конкурс образотворчого мистецтва

З 12 вересня по 9 жовтня проходив обласний конкурс образотворчого мистецтва «Незалежна і єдина будь навіки, Україно!». Його переможцями стали і були відмічені дипломами Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації роботи студентів Економіко-правничого коледжу ЗНУ.

Головною метою конкурсу стало національно-патріотичне виховання та залучення молоді до кращих традицій національної культури, а також стимулювання творчого, духовного розвитку підростаючого покоління. Адже дійсно визначною у вихованні художньо-естетичних почуттів та кращих духовних якостей людини є роль образотворчого мистецтва.
В обласному конкурсі взяли участь студенти ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації (коледжів і технікумів), закладів професійно-технічної освіти, учні загальноосвітніх шкіл, позашкільних навчальних закладів, шкіл-інтернатів Запорізької області (Запоріжжя, Бердянськ, Мелітополь).
Загалом до участі у конкурсі надійшло 606 робіт. Твори конкурсантів оцінювалися за кількома критеріями: технічна майстерність, композиція, оригінальність ідеї, втілення авторського задуму, кольорова гама та залучення оригінальних методів оформлення малюнку.
На підставі рішення журі обласного конкурсу образотворчого мистецтва «Незалежна і єдина будь навіки, Україно!» дипломами Департаменту освіти і науки облдержадміністрації нагороджені роботи таких студентів Економіко-правничого коледжу ЗНУ:
І місце – Наталія Адугіна (К 14-15); ІІ місце – Андрій Бай (К 14-15), Карина Довголенко (К 14-15), Вікторія Малофєєнко (К 11-15) та Вікторія Козирь (К 14-15);
ІІІ місце – Ангеліна Медвідь (К 14-15), Анастасія Большакова (К 13-15), Карина Довголенко (К 14-15) і Дар’я Лях (К 11-15).
Вітаємо переможців та їхнього керівника й натхненника – викладача коледжу Тетяну Бондаренко з перемогою!

Економіко-правничий коледж ЗНУ