Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті менеджменту планують щочетверга проводити екскурсії студмістечком для абітурієнтів

На факультеті менеджменту планують щочетверга проводити екскурсії студмістечком для абітурієнтів

На факультеті менеджменту планують щочетверга проводити екскурсії студмістечком для абітурієнтів
16.11.2016 09:39 Все Факультети Менеджменту Факультет менеджменту профорієнтаційна діяльність «Onedayatuniversity»

У рамках реалізації загальноуніверситетського профорієнтаційного проекту «One day at university» факультет менеджменту ЗНУ гостинно розчинив свої двері перед абітурієнтами міста й області. Дізнатися більше про особливості навчання в ЗНУ цього разу скористалося можливістю 56 старшокласників. Керівництво факультету залишилось дуже задоволеним таким результатом проведення заходу. Однак надалі воно планує відійти від загального формату знайомства з університетом та зробити зустрічі викладачів та студентів з майбутніми абітурієнтами постійними.

Організатором заходу став заступник декана з виховної роботи факультету менеджменту Андрій Кургузов. При цьому він відзначив велику вмотивованість у проведенні заходу та активне сприяння в цьому всіх членів факультетської студради. На початку зустрічі, після короткого знайомства, гостей університету розділили на три екскурсійні групи. Це робилося задля того, аби познайомити їх із територією університету та його навчальними корпусами і при цьому приділити увагу кожному екскурсанту індивідуально. На школярів велике враження справили комп’ютерні класи та аудиторії різних корпусів, ігрова зала в спортивному корпусі, архітектурні прикраси студмістечка тощо. Вони змогли побувати на лекціях, поспостерігати за тренуванням команди з міні-футболу, невимушено поспілкуватися зі студентами. Під час кави-брейк на них чекало знайомство зі студактивом факультету та веселі конкурси, у яких однаково активно брали участь і студенти ЗНУ, й учні запорізьких шкіл.
Для гостей також влаштували фотозону, де вони могли зробити яскраві світлини з пандою – символом факультету. Крім того, майбутні абітурієнти познайомилися з викладачами факультету менеджменту – завідувачем кафедри бізнес-адміністрування і менеджменту зовнішньоекономічної діяльності, відповідальним секретарем Приймальної комісії Даміром Бікуловим і завідувачем кафедри підприємництва, менеджменту організацій та логістики Людмилою Бухаріною. Вони розповіли про освітні програми факультету, наукову діяльність й академічну мобільність його студентів, бази для проходження практики та можливість працевлаштування для його випускників. Усі майбутні абітурієнти залишилися дуже задоволеними візитом до університету та запевнили, що із задоволенням прийдуть сюди наступного разу. А керівництво факультету, підбиваючи підсумки участі викладачів та студентів у проекті «One day at university», оцінило цей досвід як дуже позитивний. У майбутньому такі екскурсії для старшокласників міста й області тут планують зробити постійними і влаштовувати їх щочетверга. При цьому планується, що групи вступників не перевищуватимуть 10-12 осіб. На думку представників факультету, це – ідеальна кількість екскурсантів, аби приділити кожному увагу й зацікавити всіх життям університету.

Таміла Тарасенко

Схожі новини