Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Делегація ЗНУ відвідала Нарвський коледж Тартуського університету (Естонія)

Делегація ЗНУ відвідала Нарвський коледж Тартуського університету (Естонія)

16.11.2016 09:59 Все Головні новини міжнародна діяльність академічна мобільність

Минулого тижня делегація Запорізького національного університету на чолі з проректором з наукової роботи Геннадієм Васильчуком відвідала Естонію. Це був зустрічний візит назапрошення колег із Нарвського коледжу Тартуського університету в рамках проекту «Впровадження багатомовної моделі освіти та методології одночасного навчання предмету і мови (CLIL) в Запорізькому національному університеті та Запорізькій області». Захід відбувся у рамках Концепції вивчення іноземних мов, що вже кілька років, за ініціативи ректора Миколи Фролова, успішно реалізується в ЗНУ.

До складу делегації увійшли експерти-методисти з реалізації даного проекту на базі ЗНУ: проректор з наукової роботи Геннадій Васильчук, проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Олександр Гура, декан факультету іноземної філології Галина Морошкіна, начальник відділу міжнародних зв’язків Наталя Костенко, заступник декана факультету іноземної філології Катерина Василина, заступник декана з міжнародної діяльності Ольга Тупахіна, доценти кафедри теорії та практики перекладу з англійської мови Олександра Головко та Світлана Запольських. Нагадаємо, що ініціатором проекту виступив факультет іноземної філології та його декан Галина Морошкіна, координатором є доцент Олександра Головко.

Відділ міжнародних зв’язків