Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ оголошено Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт

У ЗНУ оголошено Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт

У ЗНУ оголошено Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт
16.11.2016 10:08 Все Головні новини Науково-дослідна частина конкурс

Відповідно до наказу МОН України від 20 жовтня 2016 р. № 1266 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук у 2016/2017 навчальному році», наказу ректора ЗНУ від 01 листопада 2016 р. № 460 «Про проведення І-го туру (вишівського) Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2016/2017 н.р.» та з метою підтримки обдарованої студентської молоді, створення умов для її творчого зростання, активізації науково-дослідної роботи студентів в університеті оголошено І тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук.

Щодо консультацій просимо звертатись до науково-дослідної частини (кім. 327, навчальний корпус № 4, тел. 228-75-40) або ознайомитись з організаційними документами щодо участі на сайті ЗНУ у анонсах НДЧ, НТСА розділу «Наука».
Запрошуємо студентів до участі у конкурсі. Анкети переможців І етапу за кожною спеціальністю будуть надіслані у базові вищі навчальні заклади для проходження ІІ етапу.
Бажаємо успіхів нашим студентам та їх науковим керівникам!

Науково-дослідна частина

Схожі новини