Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Під час тренінгу студенти готувалися до участі у міжнародних конференціях

Під час тренінгу студенти готувалися до участі у міжнародних конференціях

16.11.2016 10:14 Все Факультети Соціальної педагогіки та психології Факультет соціальної педагогіки та психології наука студенти міжнародні конференції

На факультеті соціальної педагогіки та психології 14 листопада відбувся англомовний тренінг «Preparation to participate in international scientific conferences» (Підготовка до участі у міжнародних наукових конференціях) у рамках роботи студентської наукової проблемної групи «Психотерапія у англомовному світі». Науковим керівником заходу виступила доцент кафедри психології, кандидат психологічних наук Ольга Іщук.

Доповідачі презентували інформацію стосовно підготовки до написання тез і виступів на міжнародних конференціях, обговорення основних положень дослідження, створення мультимедійних презентацій для доповіді та особливостей спілкування під час конференцій з колегами англійською мовою.
Учасники групи запропонували колективно, керуючись представленими правилами та особливостями, написати тези для участі у міжнародному конгресі з психології за такимим напрямками: 1. Life changing events; migration, integration, adaptation; 2. Organising effective psychological interventions; 3. Strengthening society’s resilience; prevention and early intervention; 4. Promoting excellence and stimulating labour market participation; 5. Technology and changing behaviour such as Internet interventions, mobile health, brain research. Досить актуальною темою виявився перший напрямок – події, що змінюють життя; міграція, інтеграція, адаптація (life changing events; migration, integration, adaptation).
Тренінг пройшов жваво, весело та напрочуд науково. Його організатори запросили усіх охочих приєднуватися до роботи студентської наукової проблемної групи «Психотерапія в англомовному світі». А також анонсували наступний тренінг у грудні.
Фотогалерея заходу: https://vk.com/album-3183283_239107450 Факультет соціальної педагогіки та психології