Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В ЕПК ЗНУ підбили підсумки Декади економічних дисциплін та менеджменту

В ЕПК ЗНУ підбили підсумки Декади економічних дисциплін та менеджменту

 В ЕПК ЗНУ підбили підсумки Декади економічних дисциплін та менеджменту
16.11.2016 16:05 Все Коледжі та філії Економіко-правничий коледж ЕПК тиждень економічних дисциплін та менеджменту

15 листопада в Економіко-правничому коледжі підбили підсумки Декади економічних дисциплін та менеджменту, протягом якого студенти коледжу взяли участь у низці тематичних заходів.

Участь у нагородженні найбільш активних студентів, які проявили себе під час тижня популяризації економічних дисциплін та менеджменту, взяли викладачі Економіко-правничого коледжу: заступник директора з навчально-методичної роботи Альона Ходаковська, викладач економічних дисциплін коледжу Людмила Чичун та завідувач економічним відділенням коледжу, викладач іноземної мови Лілія Козак. Вони відзначили, що в усіх запланованих заходах студенти коледжу продемонстрували, активність, ерудованість, свої економічні знання та значний інтелектуальний потенціал. Також викладачі побажали молоді реалізувати свої здібності в науковій діяльності та науково-практичних конференціях і далі продовжувати брати активну участь у житті коледжу.
Так, за підсумками Декади популяризації економічних дисциплін та менеджменту були відзначені та нагороджені грамотами: студент 2 курсу спеціальності «Фінанси і кредит» Ілля Іщенко в номінації «Ребусмен», студентка 2 курсу спеціальності «Організація виробництва» Ганна Ткач за підготовку інтерактивного кросворду «Абітурієнт – 2017», команда студентів 3 курсу спеціальності «Фінанси і кредит» «Законослухнянець», студентка 2 курсу спеціальності «Організація виробництва» Дар’я Донська в номінації «Найкомунікативніший фахівець», команда студентів 2 курсу «Знавці-організатори» спеціальності «Організація виробництва» в номінації «Найкращі знавці економіки», команда студентів 1 курсу «Золоті запаси» спеціальності «Облік і оподаткування» в номінації «Найрозумніші початківці», студенти 3 курсу спеціальності «Фінанси і кредит» за активну участь в майстер-класі з використання інноваційних технологій «1С Бухгалтерія», студентка 3 курсу спеціальності «Фінанси і кредит» Алла Омельченко за активну участь під час заходів декади популяризації економічних дисциплін та менеджменту, студент 3 курсу Едуард Рєзанов за найкращу доповідь під час тематичного семінару «Формування фінансових посередників в Україні», а також студентка 2 курсу спеціальності «Фінанси і кредит» Вікторія Декун за підготовку гри «Що? Де? Коли?».

Олена Переверзєва

Схожі новини