Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Визначили переможців обласного конкурсу «Студент року – 2016»

Визначили переможців обласного конкурсу «Студент року – 2016»

Визначили переможців обласного конкурсу «Студент року – 2016»
17.11.2016 10:15 Все Головні новини Студент року – 2016 нагородження

Напередодні Міжнародного дня студентів у Запоріжжі відбувся визначний і вже традиційний захід – урочисте нагородження найактивніших і найталановитіших студентів вищих навчальних закладів за результатами обласного конкурсу «Студент року – 2016». Молодь нашого міста привітали представники Запорізької обласної та міської адміністрації, а також громадських молодіжних рухів.

Урочистості традиційно розпочалися з вшанування Національного гімну Україні, після чого від імені керівництва Запорізької області із словами вітання та найкращими побажаннями до шановного студентського товариства звернувся заступник голови обласної державної адміністрації, доцент кафедри соціології ЗНУ Едуард Гугнін. Згадуючи власні студентські роки, він акцентував увагу молоді на найважливішому моменті, який ті мають сформувати під час навчання у ВНЗ – це вміння аналітично мислити, адже саме таких фахівців сьогодні потребує країна.
Свої вітання, звернення і настанови запорізьким студентам адресували як представники керівних структур області та міста, так і представники громадських організацій, спортсмени та інші гості свята: заступник голови Запорізької обласної ради Владислав Марченко, голова Запорізької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України Надія Гринь, новообрана очільниця Запорізької обласної студентської ради Тетяна Баранова, лідер профспілкового руху Запорізької області та лауреат першого конкурсу «Студент року» (2002 р.) – Андрій Іванченко, заступник директора Департаменту освіти і науки, начальник управління координації діяльності навчальних закладів та
аналітичної, планово-економічної, кадрової роботи Олена Сороченко, учасник Ліги сміху у складі команди «Заинька» Віктор Іваницький, керівник волонтерської організації «AngelS» Юрій Вдовцов, віце-президент Запорізької молодіжної громадської організації «Небо без кордонів», лауреат премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України Ірина Ярко, голова молодіжної ради ПАТ «Запоріжсталь» Сергій Ільченко, золота призерка Паралімпійських ігор, випускниця ЗНУ Інна Черняк
та інші. Ціла плеяда студентів запорізьких вишів були відзначені цього дня почесними нагородами – подяками, грамотами, пам’ятними подарунками та грошовими преміями – від Управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької обласної держадміністрації, Запорізької обласної ради, ПАТ ЗМК «Запоріжсталь» тощо. За активну громадську діяльність подяку та почесні грамоти отримали лідери студентського руху – голова Студентської ради ЗНУ Антон Назаренко (ФСУ), Нателла Недавня (ФСУ) та Дарина Куліченко (ЕПК ЗНУ). А у номінаціях «Студент року – 2016» у списку талановитої молоді Запорізького краю визнання здобули такі імена студентів Запорізького національного університету: «Студент – вчений року» – Оксана Камєнова (біологічний факультет) та «Студент – староста року» – Кліментій Воронов (юридичний факультет).
Окрім того, у якості побажань студентам Запоріжжя були надані поради від старших досвідчених наставників – отримувати увесь позитив від студентського життя, розвивати кращі традиції своїх навчальних закладів, у тому числі сімейні традиції української нації, а на майбутнє – не зупинятися на досягнутому і реалізовувати сучасну концепцію освіти упродовж життя.
Цього дня присутнім у залі також подарували свої виступи молодіжні хореографічні колективи Запоріжжя та співаки. А заключним акордом свята студентських талантів став традиційний гімн студентської молоді «Во французской стороне» та спільне фото на пам’ять.

Олена Хлистун

Схожі новини