Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Для студентів факультету менеджменту провели майстер-клас від фахівця Запорізького титано-магнієвого комбінату

Для студентів факультету менеджменту провели майстер-клас від фахівця Запорізького титано-магнієвого комбінату

Для студентів факультету менеджменту провели майстер-клас від фахівця Запорізького титано-магнієвого комбінату
17.11.2016 14:55 Все Факультети Менеджменту факультет менеджменту майстер-клас профорієнтаційна діяльність

15 та 16 листопада на базі ЗНУ відбулася низка майстер-класів від Запорізького титано-магнієвого комбінату. Майстер-клас для студентів 1 та 2 курсів факультету менеджменту провів провідний інженер з оцінки та розвитку персоналу Олексій Пироженко.

Зустріч організували за сприяння відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування. Начальник відділу Юлія Паскевська розповіла: «Така форма роботи дозволяє побудувати комунікацію між роботодавцем та майбутнім фахівцем та сприяє майбутньому працевлаштуванню студента. Також вдосконалює вміння студента в командній роботі та сприяє поглибленню саме практичних навичок у професійній галузі».
Майстер-клас був поділений на дві частини: спочатку студенти дивилися фільм про ЗТМК, а потім в командах намагалися визначити хто такий лідер і які професійні та людські якості він повинен мати. «Для повноцінної підготовки висококваліфікованого фахівця дуже важливим є постійне спілкування з майбутнім роботодавцем, отримання інформації про сучасні вимоги до молодого спеціаліста та потреби ринку праці. У зв’язку з цим ми з задоволенням спілкуємося зі студентством та надаємо їм поради» - зазначив Олексій Пироженко.
Також фахівець відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Оксана Булавіна наголосила на тому, що служба працевлаштування в університеті добре налаштована, тому кожному студенту було запропоновано створити власне резюме та надіслати його на поштову скриньку відділу. Таким чином зв'язок між роботодавцем і фахівцем буде прямим.
Така форма спілкування з роботодавцем вже стала традиційною в ЗНУ. На наступному тижні відбудуться майстер-класи для студентів факультету соціальної психології та педагогіки, а також для студентів 3-4 курсів факультету менеджменту.

Факультет менеджменту

Схожі новини