Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В ЕПК ЗНУ привітали молодь з Днем студента

В ЕПК ЗНУ привітали молодь з Днем студента

В ЕПК ЗНУ привітали молодь з Днем студента
17.11.2016 15:25 Все Коледжі та філії Економіко-правничий коледж ЕПК День студента

17 листопада в Економіко-правничому коледжі була організована святкова програма з нагоди відзначення Міжнародного дня студента, на яку були запрошені викладачі, керівництво коледжу та самі винуватці свята.

Урочисту програму відкрили директор ЕПК Олена Грибанова та завідувач гуманітарним відділенням колледжу Олександра Данілкіна. Вони побажали молоді гарних і цікавих років навчання, подальших творчих успіхів, професійної самореалізації та усіх гараздів. З нагоди Міжнародного дня студента грамотами і подяками ректора з сумлінну працю та вагомий внесок у розвиток студентів ЕПК були нагороджені найактивніші та найталановитіші викладачі: Лілія Козак, Тетяна Бондаренко, Світлана Ткаченко, Ольга Учуєва та Ірма Федючок. Крім того, грамотою від організаторів Всеукраїнського конкурсу «Іntel–Техно Україна 2016-2017» за плідну роботу з науково обдарованою молоддю була нагороджена і директор коледжу Олена Грибанова.
В рамках свята були відзначені та нагороджені грамотами і подяками ректора за участь у конкурсі «Кращий студент ЕПК ЗНУ 2016 року» та за активну громадську діяльність, спрямовану на розвиток студентського самоврядування найталановитіші студенти коледжу, які проявили свої здібності в навчанні, спорті, науковій і громадській роботі. Серед них: студентка 2 курсу спеціальності «Правознавство» Наталія Панасюра в номінації «Кращий студент – суспільний діяч», студентка 3 курсу спеціальності «Видавнича справа та редагування» Наталія Ольховська – «Кращий студент – артист», студентка 2 курсу спеціальності «Розробка програмного забезпечення» Аліна Корнієнко – «Кращий студент – вчений», студент 3 курсу спеціальності «Правознавство» Захар Товстик – «Кращий студент – спортсмен», студентка 2 курсу спеціальності «Туристичне обслуговування» Наталія Адугіна – «Кращий студент – патріот, студентка 3 курсу спеціальності «Соціальна педагогіка» Анастасія Корнієнко – «Кращий студент – староста», студентка 4 курсу спеціальності «Видавнича справа та редагування» Ольга Мішевська – «Кращий студент – журналіст».
Подяками за активну громадську діяльність, спрямовану на розвиток студентського самоврядування та за активну участь у конкурсі художньої самодіяльності «Дозвольте відрекомендуватись, 1 курс!» були нагороджені студенти: Євгенія Царегородцева, Мар’я Ткаченко, Іванна Черкашина, Ілля Іщенко, Тетяна Колєгова, Катерина Ратушенко, Дмитро Коханевич, Катерина Харитоненко та інші. Під час урочистостей грамотами директора коледжу були нагороджені студенти-переможці Обласного конкурсу образотворчого мистецтва «Незалежна і єдина будь навіки, Україно!», а саме: Андрій Бай, Карина Довголенко, Вікторія Малофєєнко, Вікторія Козирь, Ангеліна Медвідь, Анастасія Большакова та Дар’я Лях. Відзначимо, що почесною грамотою Запорізької обласної ради за вагомий внесок студентського самоврядування була нагороджена студентка ЕПК Дарина Куліченко.
Нагородили також студентів-переможців тематичних олімпіад, які проходили в коледжі під час тижнів популяризації різних дисциплін, а саме: Ангеліну Медвідь, Дмитра Калініна та Анатолія Лещенка. Також з нагоди свята в коледжі була організована тематична виставка тортів, які презентували кожну спеціальність коледжу. Так, під час виставки були презентовані різні за творчим виконанням шедеври кулінарного мистецтва, а саме: «Бюджет України», «Всі чотири сторони світу», «Солодкий начальник», «Always first», «Будні журналіста», «Моя професія», «Tourism as life stile», «Фінансова піраміда», «Ми одна сім’я», «Птах правосуддя», «Вірусняк». Їх зовнішній вигляд порадував різноманіттям ідей та уяви авторів.
Крім того, в рамках відзначення Дня студента для студентів було оголошено про старт турніру юного правознавця, який буде тривати з 23 по 25 листопада та конкурсу «Професійний стиль моєї спеціальності». В рамках останнього конкурсу студенти різних спеціальностей будуть наочно і творчо презентувати особливості своєї професії. Результати цих конкурсів будуть оголошені пізніше.

Олена Переверзєва

Схожі новини