Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В університеті відбулася акція «Банк крові ЗНУ»

В університеті відбулася акція «Банк крові ЗНУ»

В університеті відбулася акція «Банк крові ЗНУ»
17.11.2016 15:39 Все Головні новини Банк крові ЗНУ Студентська рада

15 листопада з 9.00 до 14.00 у ЗНУ працював мобільний пункт забору крові Запорізької обласної станції переливання крові. Акція була організована соціальним сектором Студентської ради ЗНУ.

Голова соціального сектору Юлія Порада повідомляє: «Подібні акції у ЗНУ є традиційними – вони відбуваються 2-3 рази на рік. Головною метою є забезпечення Банку крові ЗНУ, який може стати у нагоді не тільки для представників університетського колективу, а й для усіх, хто потребує вчасного переливання крові. Цього разу здати кров виявили бажання близько 90 студентів університету. Однак донорами стали з них лише 30. Адже не всі були допущені до цієї процедури за показниками здоров’я, або просто забули принести з собою паспорт. Проте запас крові, що отримали цього дня, є досить важливим і може врятувати чиєсь життя».
Усі учасники акції від соціального сектору Студради ЗНУ отримали подарункові браслети із написом «Я врятував життя». Участь в акції взяли представники усіх факультетів ЗНУ та ЕПК. Неабияку допомогу в організації акції надали студентки Олена Комендяк (факультет іноземної філології), Анна Віткова (математичний факультет) та Марія Костенецька (фізичне виховання). Організатори планують розгортати агітаційну діяльність, аби наступного разу до акції доєдналися не тільки студенти, а й представники професорсько-викладацького складу ЗНУ.

Олена Хлистун

Схожі новини