Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / ЗНУ виборов Гран-прі ХХХ міжнародної спеціалізованої виставки «Освіта та кар’єра – День студента-2016»

ЗНУ виборов Гран-прі ХХХ міжнародної спеціалізованої виставки «Освіта та кар’єра – День студента-2016»

ЗНУ виборов Гран-прі ХХХ міжнародної спеціалізованої виставки «Освіта та кар’єра – День студента-2016»
17.11.2016 16:00 Все Головні новини Виставка Освіта та кар'єра

17-19 листопада в Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім» (Київ) проходить ХХХ міжнародна спеціалізована виставка «Освіта та кар’єра – День студента-2016». Традиційно, серед її учасників представлений і ЗНУ. Сьогодні, 17 листопада, Запорізький національний університет отримав Гран-прі виставки та відповідний диплом у номінації «Модернізація освітнього процесу у вищому навчальному закладі» за підписом Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич та Президента Національної академії педагогічних наук Василя Кременя. Про це повідомила в.о. помічника ректора зі зв’язків з громадськістю та ЗМІ Галина Микитів, яка зараз перебуває на виставці.

Виставка «Освіта та кар'єра» є одним із найбільших заходів освітнього простору країни, яка збирає лідерів галузі. Її організатори - Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національна академія педагогічних наук України, Товариство «Знання» України. На сьогоднішні виставка є найбільшим заходом в Україні, що присвячений вищій освіті в Україні та за кордоном та надає змогу всім охочим отримати інформацію безпосередньо від представників ВНЗ. У виставці «Освіта та кордоном» представлені провідні вищі навчальні заклади й організації Великої Британії, Болгарії, Малайзії, Кіпру, Чехії, Ізраїлю, Польщі, Франції, Греції, Латвії, Литви, Естонії, Словаччини, Румунії, США.