Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники юридичного факультету ЗНУ взяли участь у роботі Осінньої школи

Представники юридичного факультету ЗНУ взяли участь у роботі Осінньої школи

18.11.2016 08:12 Все Факультети Юридичний Юрфак Осіння школа

Співробітники юридичного факультету ЗНУ є активними учасниками усіх заходів, які проходять за підтримки Організації з безпеки та співробітництва в Європі та Центру німецького права Київського національного університету імені Тараса Шевченка й присвячені різним питанням методики викладання окремих правових дисциплін. Черговим заходом такого типу стала Осіння школи з адміністративного права та німецької методики вирішення задач, яка проходила на базі Інституту післядипломної освіти Київського національного університету імені Тараса Шевченка з 08 по 11 листопада 2016 року.

За підсумками рейтингового відбору безпосередню участь у заході змогли взяти понад 30 представників юридичних ВЗН та юридичних факультетів ВЗН – Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Львівського національного університету імені Івана Франка та ін. у роботі школи взяли участь ц представники юридичного факультету ЗНУ – д.ю.н., професор, декан юридичного факультету Тетяна Коломоєць, д.ю.н., професор, завідувач кафедрою адміністративного та господарського права Валерій Колпаков. Протягом чотирьох днів учасники заходу ознайомилися із основними положеннями сучасної галузевої правової доктрини з питань концепції людино-центризму та нормативного закріплення її положень у сучасному вітчизняному адміністративному законодавстві, оновленої моделі системи адміністративного права та змістовного наповнення Загального, Особливого адміністративного права. Жвава дискусія розгорнулася навколо пошуку оптимальних інноваційних форм викладання навчальної дисципліни «Адміністративне право», особливостей методичного забезпечення використання тієї чи іншої форми проведення лекції чи практичного заняття з цієї дисципліни.
Змістовні лекційні, тренінгові заняття, які проводили провідні вчені – юристи Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, Київського національного університету імені Тараса Шевченка, були логічно доповнені змістовними майстер-класами Бернгарда Шльоера, радника з питань міжнародного співробітництва та проектної роботи Центру німецького права Київського національного університету імені Тараса Шевченка, безпосередньо присвяченим основам німецької методики вирішення задач. Всі учасники заходу набули конкретних навичок інтерактивного вирішення задач. Родзинкою заходу стало дебатне обговорення проекту Концепції вдосконалення правничої (юридичної) освіти відповідно до європейських стандартів, запропоноване Іриною Іванків, національним спеціалістом проектів у сфері верховенства права та прав людини Координатора ОВСЄ в Україні.
Учасники школи набули глибоких нових теоретичних та практичних навичок, отримали комплекти навчальної літератури та години приємного спілкування у професійному середовищі.