Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У змаганнях з настільного тенісу перемогу здобули команди економічного, фізичного та математичного факультетів

У змаганнях з настільного тенісу перемогу здобули команди економічного, фізичного та математичного факультетів

У змаганнях з настільного тенісу перемогу здобули команди економічного, фізичного та математичного факультетів
18.11.2016 11:29 Все Головні новини Настільний теніс змагання Студентська спартакіада ЗНУ СОК ЗНУ

Вчора завершився черговий етап Студентської спартакіади ЗНУ – змагання з настільного тенісу серед чоловічих команд. Його переможці, як завжди, були відмічені грамотами та медалями від СОК ЗНУ.

Учасниками змагань з настільного тенісу стали 12 команд факультетів (окрім факультету фізичного виховання). Ігри відбувалися протягом чотирьох днів поспіль, за цей час гравці команд (3+1) усіх факультетів зустрілися один з одним – за круговою системою. Суддею цього турніру виступив головний суддя Студентської спартакіади ЗНУ, старший викладач кафедри фізичного виховання Сергій Жестков.
За результатами чергового туру спартакіади визначилися такі переможці: 1 місце посіла команда тенісистів економічного факультету (21 очко); 2 місце – за фізичним факультетом (20 очок); 3 місце – у тенісистів математичного факультету (18 очок). За словами Сергія Жесткова, учасники змагань продемонстрували досить високий рівень майстерності, боротьба була запеклою, не обійшлося і без деяких суперечностей. Однак із справедливим результатом суддівської колегії (головний суддя та лічильна група) погодилися усі учасники змагань.
Треба сказати, що у числі гравців з даного виду спорту було немало й тих, хто професійно займається настільним тенісом, і любителів, які вже мають багаторічний досвід. Це Андрій Шкатула (математичний факультет) та Данило Швець (факультет менеджменту), які тренуються багато років на базі Спортивного клубу настільного тенісу «Хортиця», студенти економічного факультету Олександр Куц та Микита Сидоров, а також Андрій Горбенко (фізичний факультет) – відвідують секцію настільного тенісу у СОК ЗНУ. Зокрема, Микита Сидоров вже так би мовити «ветеран» Студентської спартакіади ЗНУ, адже п’ять років поспіль відстоює спортивну честь свого факультету.
Наступного тижня відбудуться змагання з настільного тенісу серед жіночих факультетських команд.

Олена Хлистун

Схожі новини