Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники ЗНУ зустрілися зі старшокласниками Веселівського району

Представники ЗНУ зустрілися зі старшокласниками Веселівського району

Представники ЗНУ зустрілися зі старшокласниками Веселівського району
21.11.2016 13:19 Все Головні новини відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування профорієнтаційна діяльність філологічний факультет фізичний факультет факультет іноземної філології факультет соціальної педагогіки та психології факультет журналістики Торго

18 листопада рамках реалізації концепції профорієнтаційної діяльності ЗНУ відбулася чергова виїзна консультативна зустріч представників університету з абітурієнтами області. Цього разу викладачі та співробітники Запорізького національного університету завітали до смт Веселе. Зустріч пройшла на базі Веселівської різнопрофільної гімназії. Її організаторами стали відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ЗНУ та Веселівський районний центр зайнятості. Захід проходив у рамках щорічної акції «Абітурієнт – 2017».

ЗНУ на зустрічі з майбутніми студентами презентували: фахівець відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Ольга Ганюкова та представники факультетів. Про філологічний факультет абітурієнтам розповіла доцент кафедри української мови Любов Стовбур. Фізичний факультет представила інженер кафедри фізики та методики викладання Дар’я Анохіна, факультет іноземної філології – аспірант Ельдар Веремчук, факультет соціальної педагогіки та психології – викладач кафедри соціальної педагогіки Олена Шулькевич, факультет журналістики – в.о. завідувача кафедри журналістики, доцент Юлія Любченко, а Торговий коледж – його співробітниця Марина Желтова. Зустріч зібрала близько 200 абітурієнтів із 14 навчальних закладів Веселівського району Запорізької області.
Представники ЗНУ роздали абітурієнтам академічні газети «Запорізький університет», календарики, брошури, закладки та минулорічні зошити зовнішнього незалежного оцінювання, аби ті змогли оцінити рівень своєї підготовки до проходження тестувань. Гості розповіли вступникам про матеріально-технічну базу університету, студмістечко, факультети та напрями підготовки, а також про перспективу майбутнього працевлаштування. Зазначили, що класична академічна освіта реклами не потребує та про анонсували нові проекти 2016-2017 н.р. для абітурієнтів: «Ректорські олімпіади за профілем» та «Веселі старти. Кубок Ректора». Наголосили, що уся необхідна інформація для абітурієнтів знаходиться у групі Вконтакті: «Кроки до ЗНУ» (https://vk.com/public129735357).
Начальник відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування, Юлія Паскевська, розповідаючи про цей захід, зазначила: «Особистісна комунікація ‘’викладач-абітурієнт’’ є більш продуктивною. Завдяки такій зустрічі абітурієнти мали змогу безпосередньо поспілкуватися з викладачами ЗНУ, дізнатися про спеціальності факультетів та отримати вичерпну інформацію щодо університету взагалі».
У планах представників Запорізького національного університету – і надалі використовувати такий формат профорієнтаційної роботи, більше уваги приділяти абітурієнтам не лише міста, а й усієї області.

Відділ доуніверситетської підготовки,
профорієнтації та працевлаштування

Схожі новини