Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На ФІФ відзначили переможців творчого конкурсу на кращий логотип факультету

На ФІФ відзначили переможців творчого конкурсу на кращий логотип факультету

На ФІФ відзначили переможців творчого конкурсу на кращий логотип факультету
21.11.2016 14:29 Все Головні новини Факультети Іноземної філології факультет іноземної філології конкурс нагородження

До Міжнародного дня студента на факультеті іноземної філології ЗНУ відзначили кращих представників студентського активу. Серед іншого, під час урочистої церемонії нагородження Почесні грамоти і подарунки отримали переможці конкурсу на найкращий логотип до 50-річчя факультету та на найкраще віршоване привітання до цього ювілею.

На початку заходу ведуча, першокурсниця Анна Манькус привітала всіх присутніх та нагадала, що попереду в них – студентські, найкращі, роки життя, під час яких треба подбати про успішний старт дорослого житті. Вона надала слово для привітання декана ФІФ, доценту Галині Морошкіній.
Декан привітала студентську молодь зі святом, запевнила, що викладачі факультету люблять своїх найкращих студентів та пишаються їхніми здобутками. Також вона нагородила переможців творчого змагання, приуроченого до 50-річчя факультету.
У конкурсі на найкращий логотип 3 місце розділили між собою студенти ФІФ: Аліна Дружкова, Дар’я Кохан, Анна-Марія Панасенко, Ольга Тимофєєва та Єлизавета Черткова. 2 місце посіли Дар’я Ганоцька й Валерія Євдокимова. А найкращими конкурсне журі визнало роботи Шаген Маркарян і Валентини Матвеєвої.
У конкурсі «Найкраще віршоване привітання» Дипломи ІІІ ступеня отримали Альона Болотова, Тетяна Іваненко, Ірина Ільченко. Наталія Сіренко й Оксана Хоменко. 2 місце між собою розділили Юлія Лелюк і Людмила Майстренко. А кращою в цій номінації стала Наталія Давиденко.
Крім того, за активну участь у виставці творчих робіт представників факультету «Художній вернісаж» почесними грамотами і подарунками відзначили низку студентів, а також – найкреативніші та найактивніші академічні групи. Також декан відзначила багатьох студентів за активну участь у підготовці та проведення святкового заходу на честь 50-річчя ФІФ. Галина Морошкіна щиро подякувала студентам. Вона висловила сподівання що й надалі викладачі та студенти факультету залишатимуться однією дружньою родиною, кожен із представників якої докладатиме усіх зусиль задля процвітання рідного факультету і всього вишу.

Таміла Тарасенко

Схожі новини