Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Голова апеляційного суду прочитав лекції студентам ЗНУ

Голова апеляційного суду прочитав лекції студентам ЗНУ

Голова апеляційного суду прочитав лекції студентам ЗНУ
22.11.2016 09:05 Все Головні новини Факультети Юридичний

Голова Апеляційного суду Запорізької області д. ю. н. Віктор Городовенко провів лекції з предмету «Судові та правоохоронні органи України» для студентів 1-го курсу юридичного факультету. На лекції було розкрито деталі судової реформи в Україні 2016 р. і тенденції подальших трансформацій судової влади, Вищої ради правосуддя і органів правопорядку України; актуальні проблеми здійснення правосуддя судами нашої країни на сучасному етапі трансформації її відкритої політико-правової системи; визначення дефініцій «судова влада», «правосуддя», «апеляційний округ» та інших ключових понять за темою, правову основу, принципи організації та здійснення, систему судової влади (у т. ч. особливості у Запорізькій області, роль і призначення ВСУ), специфіку здійснення різних форм правосуддя (на концептуальному рівні) та ін.

Теоретичний матеріал був проілюстрований цікавими прикладами з юридичної (суддівської, наукової, викладацької та ін.) практики лектора, унікальність якої надала змістовним лекціям виключної практичної цінності для якісної підготовки майбутніх юристів. Матеріал лекції щедро супроводжувався мультимедійною презентацією, що підвищило ефективність засвоєння знань студентами.
Зазначені лекції стали традицією завдяки багаторічній плідній співпраці Апеляційного суду Запорізької області з юридичним факультетом Запорізького національного університету, є черговою знаковою подією у рамках заходів, присвячених 25-й річниці юридичного факультету ЗНУ, а також сприяли утвердженню у свідомості майбутніх дипломованих юристів розуміння високих місії та авторитету судів в Україні. Висловлюємо щиро подяку голові Апеляційного суду Запорізької області д. ю. н. Віктору Городовенко за проведені лекції.