Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти юридичного факультету познайомилися з діяльністю запорізького адвокатського об’єднання

Студенти юридичного факультету познайомилися з діяльністю запорізького адвокатського об’єднання

Студенти юридичного факультету познайомилися з діяльністю запорізького адвокатського об’єднання
22.11.2016 10:14 Все Головні новини Факультети Юридичний юридичний факультет навчання екскурсія спорт

У рамках посилення практичного складника правничої освіти, ознайомлення студентів із прикладними аспектами майбутньої професії представники 1-3 курсів юридичного факультету ЗНУ завітали з екскурсійною метою до Запорізького адвокатського об’єднання «Цезар». Захід підготували представники Запорізького відділення Ліги студентів Асоціації правників України під керівництвом його голови – студента юридичного факультету Дмитра Єрохіна.

Ідея цієї зустрічі виникла під час проведення на базі університету ІІ всеукраїнської школи з адміністративного судочинства. На запрошення декана юридичного факультету, професора Тетяни Коломоєць, у науковому зібранні взяли участь керівники «Цезаря» – Олександр Світличний та Олександр Горобець. Тоді ж, за ініціативи керівництва факультету, учасники заходу – студенти ЗНУ – отримали можливість дізнатися про будні адвокатського об’єднання безпосередньо від юристів-практиків.
Зокрема, під час екскурсії студенти були вражені, коли дізналися, що співробітники цього адвокатського об’єднання представляють у суді до 30 справ на тиждень. До того ж, адвокати часто беруться за голосні кримінальні, господарські, адміністративні справи.
Також студентам ЗНУ під час екскурсії запропонували спробувати себе в ролі адвокатів: їм роздали кейси з практичними справами, розбивши попередньо на дві команди. Представники кожної групи мали скласти заяву - подання до суду. Потім Олександр Світличний та Олександр Горобець розібрали зі майбутніми юристами їхні помилки та надали молоді низку практичних професійних порад.
Про ще один можливий цікавий аспект співпраці юридичного факультету та об’єднання «Цезар» розповіла медіа-менеджер Ліги студентів АПУ, студентка 1 курсу Юлія Носаль. Справа в тому, що представники адвокатського об’єднання «Цезар» кілька разів успішно виступали у футбольних матчах, які проводять між собою співробітники запорізьких юридичних структур. Тож незабаром заплановано влаштувати в ЗНУ матч із міні-футболу між студентами юридичного факультету та юристами-практиками.

Таміла Тарасенко

Схожі новини