Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники Посольства Франції в Україні зацікавлені у співпраці із ЗНУ

Представники Посольства Франції в Україні зацікавлені у співпраці із ЗНУ

Представники Посольства Франції в Україні зацікавлені у співпраці із ЗНУ
22.11.2016 13:55 Все Головні новини факультет іноземної філології міжнародна діяльність візит

Двадцять першого листопада до Запорізького національного університету з робочим візитом завітали представники Посольства Франції в Україні – аташе з університетського і наукового співробітництва Сільвен Ріголє й аташе з питань французької мови Фабріс Пьото. Їх супроводжувала директор Французького культурного центру «Альянс Франсез» Людмила Богдановська. Почесні гості зустрілися з представниками адміністрації вишу та факультету іноземної філології, дізналися про матеріально-технічну базу університету та його міжнародну діяльність, а також обговорили перспективи подальшого співробітництва між ЗНУ та вищими навчальними закладами Франції.

На офіційній зустрічі із аташе були присутні: проректор з науковою роботи Геннадій Васильчук, начальник відділу міжнародних зв’язків Наталія Костенко, декан факультету іноземної філології Галина Морошкіна й завідувач кафедри романської філології та перекладу Ірина Шаргай.
Геннадій Васильчук запевнив, що в ЗНУ великого значення надають зміцненню й розвитку міжнародних зв’язків, зокрема їхньому французькому вектору розвитку. Так, уже упродовж багатьох років, завдяки ініціативі декана ФІФ Галини Морошкіної та за дієвої підтримки ректора Миколи Фролова, відбувається плідна співпраця між ЗНУ та Університетом дю Мен. Завдяки цьому не лише студенти факультету іноземної філології, які опановують французьку мову, та їхні викладачі, але й представники математичного, фізичного, біологічного факультетів змогли взяти участь у міжнародному академічному обміні. Зокрема, вже кілька років діє міжнародна програма подвійного диплома, учасники якої можуть водночас навчатися в магістратурах запорізького та французького вишів.
Також проректор з наукової роботи запропонував нову співпрацю із іноземними вишами: на базі ЗНУ можна відкрити літню школу для тих студентів із Франції, які прагнуть вивчати українську, російську чи інші слов’янські мови.
Аташе Посольства Франції в Україні дуже схвально поставилися до академічних міжнародних ініціатив ЗНУ. Вони дізналися в Галини Морошкіної про всі аспекти вивчення французької мови в університеті та пообіцяли всебічну підтримку його міжнародної діяльності.
Зокрема, велике враження на Сільвена Ріголє та Фабріса Пьото справила онлайн-конференція між ЗНУ та його постійним партнером – Університетом дю Мен (Франція), яка саме цього дня проходила на базі факультету іноземної філології. Гості високо оцінили технічні можливості для сучасного навчального процесу, які забезпечені студентам вишу. Вони схвально відгукнулися про рівень володіння представниками ФІФ французькою мовою та їхнє бажання дізнатися більше про лінгвістичні питання, які були висвітлені під час спілкування із представниками іноземного вишу.

Таміла Тарасенко

Схожі новини