Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентам біологічного факультету розповіли про особливості міжнародних стажувань

22.11.2016 13:59 Все Головні новини Факультети Біологічний Біологічний факультет міжнародна діяльність конференція

На біологічному факультеті ЗНУ для студентів, котрі прагнуть до академічної мобільності, проведено конференцію, присвячену актуальним питанням, пов’язаним із стажуванням за кордоном. Організатором заходу став міжнародний сектор студентської ради біологічного факультету.

Перед аудиторією виступили: заступник декана з міжнародної роботи біологічного факультету, доцент Наталія Рубцова, учасник міжнародної програми стажування, кандидат біологічних наук Ганна Левчук, голова міжнародного сектору ЗНУ, учасник програми стажування Дар'я Гундіна та студентка 4 курсу біологічного факультету, учасниця програми стажування Єлизавета Верба.
Під час заходу його учасники обговорили такі важливі питання, як програми міжнародного стажування, котрі на сьогодні діють в університеті, проходження мовного тесту та підготовка до нього, а також документи, які потрібно зібрати для участі у грантових програмах та поради з написання CV. Згадали і про проблеми та труднощі, з якими стикаються студенти під час перебування за кордоном й окреслили методи їхнього вирішення.
Студенти біологічного факультету оцінили захід як дуже інформативний та важливий для їхнього успішного навчання та можливого старту міжнародної наукової кар’єри й подякували його організаторам.

Біологічний факультет