Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі та студенти ЗНУ долучилися до вшанування пам’яті героїв Революції Гідності

Викладачі та студенти ЗНУ долучилися до вшанування пам’яті героїв Революції Гідності

Викладачі та студенти ЗНУ долучилися до вшанування пам’яті героїв Революції  Гідності
22.11.2016 14:01 Все Головні новини Університет історичний факультет відділ виховної роботи День Гідності та Свободи

Двадцять першого листопада у Запоріжжі провели низку заходів, приурочених до відзначання Дня Гідності та Свободи. Зокрема, на майдані Героїв Революції Гідності у Запоріжжі відбулося урочисте покладання квітів біля пам’ятного знака. Вшанувати подвиг тих, хто відстоював свої переконання та свободу України, зібрались представники влади міста та області, військові, викладачі та студенти місцевих вищих навчальних закладів, зокрема Запорізького національного університету.

До присутніх на заході звернулися голова Запорізької обласної державної адміністрації Костянтин Бриль та один з організаторів запорізького Майдану, народний депутат України Ігор Артюшенко. Вони нагадали про мужність тих, хто три роки тому вийшов на Майдан, аби боронити свої переконання та відстоювати щасливе майбутнє країни, та про щоденний подвиг українських бійців, які перебувають у зоні проведення антитерористичної операції на Сході України. Пам'ять загиблих героїв вшанували хвилиною мовчання. Також представники різних релігійних конфесій провели спільну молитву за мир.
Наостанок учасники урочистого мітингу поклали квіти до пам'ятного знака Героям Революції Гідності. Від імені керівництва, викладачів, співробітників і студентів ЗНУ вшанували героїв проректор з науково-педагогічної роботи Володимир Волков та фахівець відділу виховної роботи Тетяна Бондаренко.
Також на заході були присутні багато викладачів і студентів Запорізького національного університету, зокрема студенти 3-4 курсів історичного факультету під керівництвом заступника декана історичного факультету Романа Молдавського.

Схожі новини