Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Під час соціальної акції «Просторуй» студенти зібрали 200 кг макулатури

Під час соціальної акції «Просторуй» студенти зібрали 200 кг макулатури

Під час соціальної акції «Просторуй» студенти зібрали 200 кг макулатури
22.11.2016 14:33 Все Головні новини Факультети Журналістики Факультет журналістики соціальна акція збір макулатури

На факультеті журналістики Запорізького національного університету пройшла уже традиційна соціальна акція «Просторуй», спрямована на збір макулатури для вторинної переробки. Мета заходу – звільнити місце для нового у особистому просторі та привернути увагу студентів до проблеми вторинної переробки сміття, зокрема, до необхідності його сортування. Також серед головних завдань «Просторуй» - стимулювання молоді до раціонального використання природних ресурсів.

Соціальну акцію «Просторуй» цьогоріч вирішили продовжити студенти 2-го курсу спеціальності «Реклама та зв’язки з громадськістю» під керівництвом автора та ідейного натхненника проекту – доцента Наталії Санакоєвої.
На всіх, хто взяв участь у акції та поклав до спеціального боксу макулатуру, чекав розіграш безкоштовної фотосесії. Фінальний день заходу пройшов напрочуд весело та цікаво. На 2 поверсі 2 корпусу для всіх бажаючих працювала яскрава й креативна фотозона , а найактивніші учасники акції отримали солодкі подарунки. Переможницею, яка отримала фотосесію у подарунок, стала Катерина Мороз.
Усього ж за 3 дні акції було зібрано близько 200 кілограмів макулатури. Всі зібрані кошти підуть на озеленення території Запорізького національного університету.
Фотогалерея: https://vk.com/prostoruy?z=album-106081380_237900257
Слідкувати за проектом можна за посиланням: https://vk.com/prostoruy

Поліна Проценко, факультет журналістики

Схожі новини