Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники ЗНУ закликали запорізьких школярів до відповідального вибору професії

Представники ЗНУ закликали запорізьких школярів до відповідального вибору професії

Представники ЗНУ закликали запорізьких школярів до відповідального вибору професії
22.11.2016 14:36 Все Головні новини відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування профорієнтаційна діяльність засідання

Представники відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ЗНУ завітали на перше засідання міського дискусійного клубу «Громадянська позиція», яке відбулося 18 листопада у великій залі Запорізької міської ради. У роботі дискусійного клубу взяли участь понад 200 старшокласників запорізьких шкіл, студенти факультету соціології та управління Запорізького національного університету та 20 координаторів дитячого самоврядування міста.

На перше засідання дискусійного клубу запросили начальника відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Юлію Паскевську, яка проконсультувала старшокласників щодо всіх спеціальностей в Запорізькому національному університеті. Наголосила на основних особистісних якостях й професійних потребах ринку праці та можливостями, які надає ЗНУ та пояснила критерії вибору професії для майбутніх випускників. Продемонструвала правильність вибору спеціальностей при вступі, з урахуванням майбутньої професійної реалізації в сучасних умовах. Під час розмови вона зазначила: «Професійна кар’єра молодого фахівця починається саме з вибору спеціальності. Адже це і є запорукою успішного старту!»
Учасники міського дискусійного клубу з’ясовували для себе критерії вибору професії, познайомилися із сучасним ринком професій, змогли стати учасниками експрес-діагностики та визначитися із майбутньою професією. Одним серед спікерів виступив голова студентської ради факультету соціології та управління Запорізького національного університету Едуард Бойко, який докладно презентував важливість вибору майбутньої професії. Та на власному прикладі показав професійний саморозвиток в стінах університету.
Методист науково-методичного центру департаменту Інна Зубова розповіла: «Метою засідання міського дискусійного клубу ‘’Громадянська позиція’’ є реалізація завдань компетентнісного підходу до освіти, створення умов для конструктивної взаємодії між старшокласниками навчальних закладів міста, формування у старшокласників активної громадської позиції, навичок конструктивної взаємодії, вміння вести дискусію, висловлювати точку зору на проблемні питання, визначати професійні координати життєвого успіху, аргументувати власну позицію»/

Відділ доуніверситетської підготовки,
профорієнтації та працевлаштування

Схожі новини