Стара версія
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / Серед майбутніх журналістів визначили «найрозумнішого першокурсника»

Серед майбутніх журналістів визначили «найрозумнішого першокурсника»

23.11.2016 10:54 Все Головні новини Факультети Журналістики Факультет журналістики «Найрозумніший першокурсник»

Нещодавно на факультеті журналістики представники НТСА ДМВ провели конкурс «Найрозумніший першокурсник», участь у якому взяли студенти 1 курсу спеціальностей «Журналістика», «Реклама і зв’язки з громадськістю» і «Видавнича справа та редагування». Вчора відбувся останній етап конкурсу і були визначені його переможці.

Змагання проходили у кілька етапів. У першому турі, який відбувся 11 листопада, кожен зі студентів-учасників мав продемонструвати загальний рівень ерудованості і відповісти на 10 тестових запитань, що стосуються різних галузей науки. У другий тур (14 листопада) пощастило потрапити лише двадцяти найкращим конкурсантам. Тепер гравці повинні були виявити свої знання за напрямами спеціалізації, а також згадати шкільну програму, адже їм були запропоновані запитання з літератури, історії, географії та міфології.
У результаті до третього туру потрапили 3 студенти – Христина Майдук, Володимир Шалоіменко та Ірина Крамаренко. Кожен із учасників заздалегідь обрав тему, у якій він добре обізнаний, а команда НТСА ДМВ факультету журналістики запропонувала питання. Цей останній етап проходив у форматі відомого телешоу «Найрозумніший»: кожен з учасників по черзі обирав номер і намагався відгадати клітинку із запитаннями, що стосуються саме його теми.
Перемогу у цьому турі та почесне звання «Найрозумніший першокурсник факультету журналістики - 2016» здобула Ірина Крамаренко.

Ілона Давиденкова, голова НТСА ДМВ факультету журналістики,
Владислав Болтков, студент 2 курсу факультету журналістики