Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / ЗНУ відзначили Гран-прі за модернізацію освітнього процесу

ЗНУ відзначили Гран-прі за модернізацію освітнього процесу

ЗНУ відзначили Гран-прі за модернізацію освітнього процесу
23.11.2016 10:59 Все Головні новини Міжнародна виставка гран-прі презентація освітніх можливостей ЗНУ

Запорізький національний університет отримав Гран-прі у номінації «Модернізація освітнього процесу у вищому навчальному закладі» на ХХХ міжнародній спеціалізованій виставці «Освіта та кар’єра – День студента 2016» та «Освіта та кордоном» і відповідний диплом за підписом міністра освіти і науки України Лілії Гриневич та президента Національної академії педагогічних наук Василя Кременя. Відзнаки в.о. помічника ректора зі зв’язків з громадськістю та ЗМІ Галині Микитів вручив заступник директора Інституту модернізації змісту освіти МОН України Казимир Левківський.

 На сьогодні ця виставка є найвідомішим заходом у державі, що присвячений вищій освіті в Україні й за кордоном. Усі охочі тут мають нагоду отримати актуальну інформацію безпосередньо від представників вишів.
Захід відбувся в Києві у приміщенні Національного центру ділового та культурного співробітництва "Український дім". Проект супроводжувала велика змістовна тематична програма. У двох залах безперервно проходили семінари, науково-практичні конференції, засідання круглих столів, презентації, тренінги, майстер-класи. Крім індивідуальних консультацій та особистих зустрічей, гості виставки мали можливість відвідати різноманітні заходи, котрі проводили представники наукових установ, освітніх агенцій, коледжів та університет ів. Також на виставці йшлося й про різноманітні молодіжні проекти, програми студентських обмінів.
Організаторами проекту виступили ТОВ «Знання» України за підтримки та за участю представників Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України. Захід також проходив за підтримки Посольства Франції в Україні, Посольства Канади в Україні, Торгового відділу Посольства Австрії в Україні, агенції Campus France, DAAD, British Council, Гете Інституту в Україні. До речі у виставці «Освіта та кордоном» цього разу були представлені більше 80 вищих навчальних закладів із різних країн світу, зокрема з Франції, Польщі, Австрії, США, Кіпру, Німеччини, Чехії, Ізраїлю, Туреччини, Греції.
Виставку урочисто відкрив президент Національної академії педагогічних наук України, академік Національної академії наук і Національної академії педагогічних наук України Василь Кремінь. Зокрема, він відзначив: «Сьогодні освіта в Україні та у світі актуальні, як ніколи раніше. І це об’єктивно обумовлено тими процесами, котрі відбуваються в сучасній цивілізації. Йдеться також і про перехід до інноваційного типу прогресу, коли швидко змінюються знання, ідеї, технології. І тому тільки та людина лишається конкурентноспроможною, яка навчається впродовж життя. Треба отримати сучасні базові знання, але на цьому не зупинятися, а постійно навчатися».
Гідно презентували здобутки Запорізького національного університету на виставці «Освіта та кар’єра – День студента 2016» в. о. помічника ректора зі зв’язків з громадськістю та ЗМІ Галина Микитів і провідний фахівець прес-центру Олена Благодарова. Упродовж трьох днів роботи експозицію вишу відвідали кількасот учасників заходу. Вони особливо відзначили якість презентаційних матеріалів ЗНУ, вишуканий фірмовий стиль навчального закладу, освітню корпоративну культуру університету. Також на виставці представники ЗНУ змогли представити гостям освітні послуги, розповісти про умови вступу та навчання на 16 факультетах університету, двох коледжах та кількох структурних підрозділах.
Кожного року виставку відвідує молодь Києва та інших регіонів України, адже саме тут можна дізнатися про все, що стосується можливостей отримання професійної освіти та наочно впевнитися в рівні освіти навчальних закладів і широкому спектрі представлених освітніх програм. Так, серед спеціальностей, які цього року користувалися найбільшим попитом серед відвідувачів експозиції ЗНУ, були такі: туризм, журналістика, переклад (англійський, польський і болгарський), економічна кібернетика, маркетинг, інформатика, програмна інженерія, мова і література англійська.
Цього року гостей виставки неабияк цікавили освітні програми ступеня «магістр», зокрема міжнародна економіка, інженерія програмного забезпечення, медіа-комунікації, логістика та інші, а також можливість отримання післядипломної освіти та наявність програм подвійного диплома у ЗНУ.
Ті, хто планує пов'язати своє майбутнє з наукою, цікавились переліком спеціальностей, за якими здійснюється підготовка в аспірантурі та докторантурі ЗНУ, а також наявністю спеціалізованих вчених рад.
До того ж у рамках найбільшої освітянської виставки ЗНУ мав можливість презентувати свої унікальні освітні програми представникам багатьох навчальних закладів із різних країн, зокрема Польщі, Чехії, Канади, Ізраїлю, Туреччини, Румунії, Латвії тощо. Представники ЗНУ безпосередньо поспілкувалися з фахівцями зарубіжних вишів щодо можливостей подальшої співпраці, а також вручили їм рекламно-інформаційну продукцію вишу. До речі, саме за результатами участі у виставці у 2015 році Запорізький національний університет уклав договір про співпрацю з Університетом Південної Богемії (Чехія).
Варто відзначити, що організатори метою виставки назвали, перш за все, привернення суспільного інтересу до освіти, пропаганда досягнень України в цій галузі, формування єдиного українського освітнього простору. Також особливу увагу звернули й на ознайомлення з різними можливостями навчання: від мовних курсів до докторських програм, післядипломної освіти.
Гості заходу змогли безпосередньо дізнатися від представників навчальних закладів про особливості вступної кампанії 2017, вартість та особливості навчання, умови проживання в гуртожитках та ін.
Фотогалерея: https://vk.com/album-3183283_239412910

Схожі новини