Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В ЕПК визначили переможців І етапу Всеукраїнської олімпіади з математики

В ЕПК визначили переможців І етапу Всеукраїнської олімпіади з математики

23.11.2016 15:59 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж олімпіада перемога

22 листопада в Економіко-правничому коледжі відбувся 1 етап Всеукраїнської олімпіада з математики. Метою проведення олімпіади було підвищення інтересу до математичних дисциплін, а також виявлення та заохочення здібних студентів. Відкрила захід заступник директора з науково-методичної роботи Олена Ходаковська, яка побажала присутнім перемог на наступних етапах олімпіади. Демонструючи свої знання з цього предмету, студенти показали високий рівень знань.

Для підготовки і проведення олімпіади в коледжі було створено оргкомітет, який забезпечив всі вимоги положення про проведення олімпіади такого рівня. Журі – викладачі математики коледжу Тетяна Таран, Тетяна Смолянкова, Анна Пархоменко – пильнували за тим, щоб в аудиторії панувала робоча атмосфера та усі результати робіт були чесними.
За результатами виконання олімпіадних завдань комісія визначила переможців олімпіади з математики. 1 місце (14 балів) посів Владислав Новіков (група К 71-16), 2 – Микита Кравець (К 121-16), який набрав 10 балів, а 3 – Анна Валяєва (група К 121-16), яка набрала 8 балів.

Ірма Федючок