Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У Торговому коледжі ЗНУ влаштували концерт до Дня студента

У Торговому коледжі ЗНУ влаштували концерт до Дня студента

У Торговому коледжі ЗНУ влаштували концерт до Дня студента
24.11.2016 09:20 Все Головні новини Коледжі та філії Торговий коледж ЗНУ Торговий коледж свято концерт

22 листопада в Торговому коледжі ЗНУ відбувся святковий концерт присвячений Дню студента – «Будемо знайомі»: в цей день ми вітали нашу велику студентську родину і знайомились з тими, хто тільки вступив до неї – нашими першокурсниками.

На початку заходу студентське товариство привітав зі святом директор коледжу Олександр Олійник, він побажав всім присутнім успіхів у навчанні, творчої наснаги, здоров’я та визначних досягнень у майбутньому.
Голова студентської ради коледжу Аріанна Крнатян побажала молоді насолоджуватись кожною хвилиною студентського життя, знаходити нових друзів, закохуватись, із легкістю долати всі перешкоди і гордо носити звання «студенти».
Під час святкового концерту були представлені різні жанри студентської творчості: танцювальні композиції, студентський КВК, декламація віршів та багато іншого. Кожна група змогла проявити всі свої таланти і як виявилось в коледжі їх дуже багато.
Найактивніше свої творчі здібності демонстрували групи 1 курсу. Групи 9 ОБЛ 1/16, 9 ХТ 1/16 та 9 М 1/16, які назвали себе «27 Асорті», довели всім присутнім, що за два місяця навчання, можна не тільки знайти спільну мову, а і стати справжніми друзями. Група 9 ПТБ 1/16 продемонструвала широку палітру своїх талантів: її представники танцювали, співали та запросили всіх гостей до казки.
Станіслав Старостенков виконав пісню, яку присвяти всім батькам, без яких не було б цього свята. Особливо вразив присутніх сучасний танець від студентки групи 9 ТКД 1/15 Діани Афанасьєвої. Студенти групи 9 ВХП 1/14 (3 курс) підготувала гумористичні мініатюри на тему екзаменів, життя в гуртожитку та студентських буднів.

Торговий коледж

Схожі новини