Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В ЗНУ тривають змагання з міні-футболу на Кубок В.Толока

В ЗНУ тривають змагання з міні-футболу на Кубок В.Толока

24.11.2016 09:54 Все Головні новини Кубок Толока Надія ЗНУ

23 листопада відбувся черговий третій тур змагань з міні-футболу, присвячених пам’яті колишнього ректора ЗНУ, професора В’ячеслава Толока між командами різних навчальних закладів області.

Так, на цьому етапі змагань між собою зіграли команди: ЗДІА-ЕПК ЗНУ, Мелітопольський коледж ТДАТУ- ЗГЕК ЗДІА, ЗДМУ-КПУ, Надія ЗНУ-ЗНТУ.
Відзначимо, що гра між командами ЗНТУ та Надія ЗНУ була доволі емоційною та жорсткою. Обидві команди продемонстрували яскраву і рівну боротьбу. Ця гра зібрала багато фанатів і любителів міні-футболу, які прийшли підтримати свої команди. Так, в першому таймі рахунок був 5:2 на користь Надії ЗНУ, ця зустріч завершилась з рахунком 8:3 теж на користь Надії ЗНУ.
За підсумками 3 туру змагань команди зіграли з таким рахунком:
ЗДІА-ЕПК ЗНУ 4:4
Мелітопольський коледж ТДАТУ- ЗГЕК ЗДІА 6:3
ЗДМУ-КПУ 2:2
Надія ЗНУ-ЗНТУ 8:3
Нагадаємо, що фінальні ігри та закриття змагань та визначення переможців відбудеться 7 грудня.

Олена Переверзєва