Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Абітурієнти зацікавлені в можливості навчатися в Торговому коледжі ЗНУ

Абітурієнти зацікавлені в можливості навчатися в Торговому коледжі ЗНУ

25.11.2016 10:07 Все Головні новини Коледжі та філії Торговий коледж ЗНУ Торговий коледж День відкритих дверей профорієнтаційна діяльність

У Торговому коледжі Запорізького національного університету відбувся «День відкритих дверей». Абітурієнти та їхні батьки змогли ознайомитися із широким спектром освітніх послуг, які пропонує Торговий коледж ЗНУ. Чимало абітурієнтів, з різних шкіл міста і області, завітали сюди, аби дізнатися більше про пропозиції щодо навчання за наступними спеціальностями: «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», «Харчові технології»,«Облік та оподаткування» та «Маркетингова діяльність».

У своєму привітальному слові директор коледжу Олександр Олійник наголосив, що Торговий коледж – це державний навчальний заклад зі сталими традиціями викладання. В минулому коледж відсвяткував почесні 75 років. І кожного року десятки наших випускників з легкістю працевлаштовуються і користуються попитом на ринку праці. Багато хто з них працює на підприємствах торгівлі, в закладах громадського харчування, в приватних кампаніях. Особливу увагу присутніх він звернув на те, що у Торговому коледжі було відкрито нову спеціальність – «Маркетингову діяльність», також в цьому році поновлено набір на спеціальність Бухгалтерський облік на базі неповної загальної середньої освіти.
Більш детально з правилами прийому до коледжу присутніх познайомила методист Леся Король. Вона акцентувала увагу на тому, що в коледжі працюють підготовчі курси, для тих хто бажає підвищити свої знання перед вступними випробуваннями. Гостем свята став фіналіст першого сезону шоу «Майстер Шеф», шеф-кухар ресторану «Meet Street» Павло Сипатін, він розповів гостям про особливості, переваги та перспективи професії кухаря в сучасному суспільстві.
Майбутні вступники та їхні рідні прослухали презентації чотирьох спеціальностей та поспілкуватись із керівництвом, викладачами і студентами навчального закладу. Особливо зацікавила абітурієнтів можливість подальшого навчання на старших курсах Запорізького національного університету.

Торговий коледж ЗНУ