Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ підбили підсумки конкурсу проектних робіт «Дубовка: перезавантаження»

У ЗНУ підбили підсумки конкурсу проектних робіт «Дубовка: перезавантаження»

У ЗНУ підбили підсумки конкурсу проектних робіт «Дубовка: перезавантаження»
25.11.2016 10:52 Все Головні новини Університет проектна діяльність нагородження Економіко-правничий коледж факультет журналістики фізичний факультет історичний факультет біологічний факультет факультет менеджменту юридичний факультет

Нещодавно в ЗНУ відбулося підбиття підсумків загальноміського конкурсу проектних ідей серед студентської та учнівської молоді «Дубовка: перезавантаження». Конкурс організовано на базі Запорізького національного університету. На конкурс надійшло близько 100 проектних робіт від студентів місцевих вишів та коледжів, а також від старшокласників шкіл і гімназій. За результатами попередньої експертизи до фіналу конкурсу увійшло 43 роботи, авторами майже половини з яких є студенти Економіко-правничого коледжу ЗНУ. Саме із фіналістів члени висококваліфікованого журі обрали 6 переможців.

До складу журі увійшли: голова районної адміністрації Запорізької міської ради по Олександрівському району Валерій Мостовий (голова журі), молодіжний мер Запоріжжя Сергій Ільченко та представники ЗНУ: проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Олександр Гура, помічник ректора Наталія Воронова, начальник науково-дослідної частини Вікторія Меняйло, начальник відділу проектної діяльності Наталія Коваленко, начальник відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Юлія Паскевська, доцент кафедри загальної та прикладної екології та зоології Валерій Горбань та голова студентської ради університету Антон Назаренко.
Кращою журі визнало роботу студентки енергобудівельного відділення ЗДІА Аліни Троценко. Серед шести кращих робіт, авторів яких під час урочистої церемонії нагородили подяками ректора, грамотами районної адміністрації Запорізької міської ради по Олександрівському району, цінними призами та грошовими преміями, п’ять належало студентам ЗНУ. Переможницями міського конкурсу проектних робіт стали: аспірантка юридичного факультету Тетяна Воробйова, аспірантка економічного факультету Оксана Васильєва, студентка 1 курсу факультету журналістики Олександра Сидоренко, студентка 3 курсу економічного факультету Вікторія Дробілко та студентка 3 курсу спеціальності «Правознавство» Економіко-правничого коледжу ЗНУ Дарина Куліченко.
Під час розгляду проектних робіт журі приємно вразила ініціативність і креативність учасників конкурсу, їхнє прагнення зробити міський парк комфортним для відпочинку мешканців міста та його гостей, перетворити його на візитку Запоріжжя. Так, Оксана Васильєва запропонувала створити в «Дубовці» так звану «спортивну зону», де молодь змогла б кататися й відпрацьовувати виконання вправ на велосипедах, скейтах та роликах. Олександра Сидоренко вирішила привнести в оформлення парку історичний колорит: алеї, лавки, фотозони – усе, на її думку, має бути витримане в козацькому стилі, аби привернути увагу відвідувачів. Крім того, серед пропозицій членам журі сподобалися проекти, у яких йшлося про створення в парку «зелених» лабіринтів, осучаснення його дизайну за допомогою фонтанів, заснування театру-музею задля нагадування мешканцям міста про їхнє минуле.
Крім того, під час засідання ректорату в урочистій обстановці ректор Микола Фролов відзначив ще 7 кращих студентів – авторів проектних робіт із модернізації місцевого парку «Дубовий гай»: по одному від кожного факультету, які взяли участь у конкурсі. Подяками ректора нагороджені: студентка 4 курсу факультету журналістики Ольга Грецова, студентка 3 курсу фізичного факультету Юлія Данчич, п’ятикурсниця факультету менеджменту Альона Помогайко, третьокурсник біологічного факультету Ярослав Ходус, студент 2 курсу історичного факультету Богдан Хомяк. Також нагородили двох представників Економіко-правничого коледжу, другокурсниць спеціальності «Туристичне обслуговування» Крістіну Клименко та Вікторію Кривошеєву.
Крім того, Подяками ректора за координацію роботи молодих науковців відзначили директора Економіко-правничого коледжу Олену Грибанову та фахівця відділу виховної роботи Тетяну Бондаренко.
За словами Наталії Коваленко, підбиття підсумків свідчить про те, що студенти ЗНУ взяли активну участь у конкурсі проектних робіт та показали при цьому гарні результати. А всі представники студентської молоді вишу, зацікавлені у можливості спробувати свої сили в проектній діяльності, до 30 листопада також можуть взяти участь у конкурсі «Епіцентр студентських ініціатив». Для цього необхідно подати проектні роботи за адресою: навчальний корпус № 4, 322 каб. Форма проекту та бюджету міститься у Положенні про конкурс (https://www.znu.edu.ua/cms/index.php?action=news/view_details&news_id=38509&lang=ukr&news_code=konkurs-molodizhnikh-proektiv---epitsentr-studentskikh-initsiativ). Також за цим покликанням можна дізнатися більше про умови конкурсу.

Таміла Тарасенко

Схожі новини