Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ФІФ святкували Thanksgiving Day

Студенти ФІФ святкували Thanksgiving Day

Студенти ФІФ святкували Thanksgiving Day
28.11.2016 08:49 Все Головні новини Факультети Іноземної філології

Знайомство з культурою є невід’ємною частиною вивчення будь-якої мови, іноземної зокрема. Студенти факультету іноземної філології не пропускають нагоду долучитися до звичаїв та традицій тих країн, мови яких вони вивчають.

24 листопада у Сполучених Штатах Америки відзначали Thanksgiving Day (День Подяки) - традиційне північноамериканське свято, засноване з метою віддати дяку Богові за жнива та за одержані блага протягом року. Про особливості цього свята пригадали студенти 5 курсу спеціальностей «Мова та література (німецька)», «Переклад (німецька мова)» та студенти 4 курсу спеціальностей «Мова та література (німецька, французька)», «Переклад (французька мова)», що вивчають англійську як другу іноземну.
За ініціативи доцентів кафедри викладання другої іноземної мови Ольги Каніболоцької та Ганни Ваніної студенти підготували цікаві факти про цей день, інформацію про його виникнення, пізнавальні та кумедні відео, активно брали участь у вікторинах. Щоб наблизити звичайні заняття до справжнього святкування, студенти частували одногрупників традиційним десертом – pumpkin pie (гарбузовий пиріг) та іншими солодощами. Родзинкою цих тематичних зустрічей стало Thanksgiving Tree, на якому студенти розмістили різнокольорові картки зі словами вдячності найближчим людям.
Такі заняття є неабияким мотивуючим фактором при вивченні іноземної мови, стимулюють та активізують пошукову діяльність студентів та спонукають до творчості.

Ганна Ваніна