Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі юридичного факультету навчали держслужбовців і студентів як застосовувати антикорупційне законодавство

Викладачі юридичного факультету навчали держслужбовців і студентів як застосовувати антикорупційне законодавство

Викладачі юридичного факультету навчали держслужбовців і студентів як застосовувати антикорупційне законодавство
28.11.2016 09:02 Все Головні новини Факультети Юридичний юридичний факультет правоосвітницька діяльність навча

У рамках співпраці юридичного факультету ЗНУ та Запорізького центру перепідготовки та підвищення кваліфікації державних службовців та службовців органів місцевого самоврядування традиційним є проведення спільних тренінгових, практичних занять, зорієнтованих як на службовців, так і на майбутніх службовців. Під час таких заходів комбінована аудиторія слухачів має змогу не лише послухати основних доповідачів, отримати теоретичні знання, консультації, поради, а й поспілкуватися між собою, обмінюватись досвідом практичної роботи, набути навичок профорієнтаційної компетентності.

Черговим спільним заходом стало засідання диспут-клубу з проблематики застосування вітчизняного антикорупційного законодавства та особливостей е-декларування. Протягом трьох годин майбутні правники мали змогу прослухати виступи: декана юридичного факультету, професора Тетяни Коломоєць, завідувача кафедри адміністративного та господарського права Валерія Колпакова, заступників декана Павла Лютікова та Михайла Віхляєва, директора Центру Любові Янковської, заступника директора Інни Кононенко. Цікавими для учасників заходу були й тестові завдання-тренінги, які дозволили їм перевірити рівень їхньої обізнаності відповідної проблематики та виявити прогалини у знаннях та компетентностях. Усі вони змогли переглянути матеріали модельних тренінгових занять, проведених на базі аналогічних центрів у різних областях України, й наданих для ознайомлення для всіх майбутніх службовців.
Потужні ресурси Центру дозволили у web-режимі поспілкуватися із досвідченими вітчизняними експертами з питань державної служби, застосування антикорупційного законодавства та е-декларування.
Студенти магістратури 1-2 року навчання юридичного факультету ЗНУ отримали позитивні враження від проведення відповідних занять Вони високо оцінили їх результативність для підвищення рівня професійної майстерності. Також майбутні правники мали змогу попрацювати у бібліотеці спеціалізованої літератури Центру, а також отримати корисні поради від державних службовців та службовців органів місцевого самоврядування.

Юридичний факультет

Схожі новини