Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Кіноклуб на факультеті СПП формує соціальну толерантність

Кіноклуб на факультеті СПП формує соціальну толерантність

30.10.2007 18:10

Двадцять дев’ятого жовтня на факультеті соціальної педагогіки та психології відбулося перше засідання педагогічного кіноклубу «Інсайт». Ініціаторами створення клубу виступили студенти-четвертокурсники цього факультету.

Клуб було створено для підвищення професійного рівня студентів-психологів та соціальних працівників шляхом перегляду і аналізу художніх фільмів соціально-психологічного характеру, формування толерантного ставлення до людей, яких відносять до так званої групи ризику (носіїв імунодефіциту людини, наркозалежних та ін.). Також організатори кіноклубу вважають, що його робота послужить розвитку дружніх стосунків між усіма факультетами ЗНУ.

Переглянувши фільм, аудиторія перейшла до його обговорення за участю спеціалістів із даної проблематики. Окрім висловлення власних думок, майбутні педагоги з цікавістю прослухали й точки зору фахівців, котрі поділилися своїм життєвим досвідом - психолога-методиста І категорії Наталю Соколову, вчителя І категорії однієї із шкіл міста Тетяну Клєху, доцента кафедри проблем керування і соціальної педагогіки Людмила Романенкова.

Одну із найбільш актуальних цілей створення та діяльності клубу визначає його співзасновниця, четвертокурсниця Ольга Новікова: «В майбутньому всі ми будемо батьками, а тому хочемо зрозуміти й показати іншим, що батьки й діти мають взаємодіяти, однак дитина все одно має жити своїм власним життям».

Планується, що засідання «Інсайту» будуть проводитись один раз на місяць, а згодом ці зустрічі переростуть з факультетських у всеуніверситетські.

Ігор САМОКИШ