Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В ЕПК нагородили переможців конкурсу проектних робіт «Дубовка: перезавантаження»

В ЕПК нагородили переможців конкурсу проектних робіт «Дубовка: перезавантаження»

В ЕПК нагородили переможців конкурсу проектних робіт «Дубовка: перезавантаження»
28.11.2016 15:24 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж проектна діяльність нагородження «Дубовка: перезавантаження»

25 листопада в Економіко-правничому коледжі ЗНУ відбулося нагородження фіналістів загальноміського конкурсу проектних ідей «Дубовка: перезавантаження».

На конкурс надійшло близько 100 проектних робіт від студентів місцевих вишів та коледжів, а також від старшокласників шкіл і гімназій. За результатами попередньої експертизи до фіналу конкурсу увійшло 43 роботи, з них 17 фіналістів - з числа студентів Економіко-правничого коледжу ЗНУ.
Члени журі - проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Олександр Гура та начальник відділу проектної діяльності Наталія Коваленко - відзначили подяками за творчий пошук та активну участь у міському конкурсі проектних ідей «Дубовка: перезавантаження» студентів 2 курсу спеціальності туристичне обслуговування: Адугіна Наталія, Алюшина Діана, Бай Андрій, Білокопитова Анастасія, Висоцька Катерина, Гахраманова Айшен, Клименко Крістіна, Козирь Вікторія, Кривошеєва Валерія, Лебєдєва Анастасія, Медвідь Ангеліна, Міщенко Альона, Овечко Валерія, Паталах Карина, Самарська Катерина, Столяренко Валерiя, Суріна Світлана.
Саме із фіналістів члени висококваліфікованого журі обрали 6 переможців. Серед шести кращих робіт, авторів яких під час урочистої церемонії до Міжнародного дня студентів нагородили подяками ректора, грамотами районної адміністрації Запорізької міської ради по Олександрівському району, цінними призами та грошовими преміями, була студентка 3 курсу спеціальності правознавство Дарина Куліченко. Подякою ректора за плідну роботу з студентською молоддю нагороджена викладач коледжу Тетяна Бондаренко.
В своїй промові проректор підкреслив, що студенти Економіко-правничого коледжу досі активні як у науковому, так й культурно-масовому або спортивному житті університету. Він закликав не зупинятися на досягнутому і запросив до 30 листопада спробувати свої сили у конкурсі молодіжних проектів «Епіцентр студентських ініціатив».
За цим покликанням можна дізнатися більше про умови конкурсу https://www.znu.edu.ua/cms/index.php?action=news/view_details&news_id=38509&lang=ukr&news_code=konkurs-molodizhnikh-proektiv---epitsentr-studentskikh-initsiativ

Економіко-правничий коледж

Схожі новини