Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти факультету менеджменту побували на металургійному комбінаті «Запоріжсталь»

Студенти факультету менеджменту побували на металургійному комбінаті «Запоріжсталь»

Студенти факультету менеджменту побували на металургійному комбінаті «Запоріжсталь»
28.11.2016 15:31 Все Головні новини Факультети Менеджменту факультет менеджменту навчання екскурсія

Завідувач кафедри підприємництва, менеджменту організацій та логістики, професор Людмила Бухаріна та старший викладач кафедри підприємництва, менеджменту організацій та логістики, Ольга Фархшатова спільно з представниками лідера української металургії ПАТ «Запорізький металургійний комбінат «Запоріжсталь» організували та провели профорієнтаційну тематичну екскурсію для студентів 1 і 4 курсів факультету менеджменту.

Метою заходу стало отримання ознайомчої інформації, щодо планування та організації процесів виробництва, управління персоналом, процесів відбору та підготовки кадрів, системи ресурсних закупівель тощо.
Під час екскурсії студенти мали нагоду переконатись, що ПАТ «Запоріжсталь» на сьогодні є одним з найбільших металургійних підприємств України, яке не один рік поспіль тримає на високому рівні виробничі і економічні показники, не зважаючи на кризову ситуацію в країні, й більш того,послідовно впроваджує у виробництво передові технологічні розробки.
Під час екскурсії всі студенти у цікавій інтерактивній формі пройшли інструктаж з техніки безпеки, якій на комбінаті приділяється величезна увага. Після чого вони ознайомились з організаційною структурою підприємства, стали свідками безперервних виробничих та технологічних процесів. Також вони поспілкувались із фахівцями різних професій в робочій обстановці, ознайомились із сучасним, модернізованим устаткуванням, організацією і режимом праці в окремих цехах, із складною технологією виплавки.
Після ознайомлення з виробничими процесами студенти відвідали зоосад цеху УЖДТ комбінату «Запоріжсталь», де привітали фазанів, куріпок і екзотичних півників, білосніжних павичів та навіть страусів. Дуже вразила всіх кумедна крихітка-поні.
Студенти мали можливість поставити свої питання співробітникам комбінату. Більшість цікавили питання щодо існуючої на комбінаті системи матеріальної винагороди, можливості проходження практики, кар’єрного зростання, структурної будови комбінату, найбільш вагомі статті витрат у виробництві тощо. На всі свої питання студенти отримали вичерпнікомпетентні відповіді інженерів-технологів, які із відвертим захопленням розповідали про роботу та виробничі процеси комбінату.
Найближчим часом на студентів 4 курсу факультету менеджменту чекає проходження виробничої практики, в тому числі й на комбінаті «Запоріжсталь», а на першокурсників – нові ознайомчі екскурсії на інші підприємства міста.

Факультет менеджменту

Схожі новини