Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ФІФ гостинно зустріли запорізьких старшокласників

Студенти ФІФ гостинно зустріли запорізьких старшокласників

Студенти ФІФ гостинно зустріли запорізьких старшокласників
29.11.2016 09:06 Все Головні новини Факультети Іноземної філології факультет іноземної філології профорієнтаційна діяльність «One Day at University»

26 листопада в рамках проекту «One Day at University» факультет іноземної філології зустрічав майбутніх абітурієнтів. Протягом майже місяця тривала робота з підготовки до цього заходу. Викладачі і студенти факультету відвідували школи Запоріжжя та області, розповідаючи учням 11 класів про університет, свій факультет, запрошували завітати до факультету і взяти участь у цікавій програмі, яку підготували члени студентської ради.

Завдяки реєстрації учасників на факультетському сайті організатори заздалегідь знали, на яку кількість старшокласників очікувати. На зустріч завітали 75 старшокласників шкіл Запоріжжя та Запорізької області.
Студенти підготували різноманітні конкурси-квести на знання культури країн, мови яких вони вивчають, пригощали учасників смаколиками, популярними у Великій Британії, Німеччині, Франції та Іспанії. Охочі мали змогу взяти участь у фото сесії на тлі реалій цих країн, відвідати заняття доцентів кафедри англійської філології Ірини Шами та Олени Лужаниці, старшого викладача кафедри романської філології Ганни Клименко, заспівати пісні лауреата нобелевської премії 2016 року Боба Ділана разом зі студентом 2 курсу Миколою Пелешко. На захід також було запрошено викладача університету міста Сан Себастьян (Іспанія) Колдо Гарая, який спілкувався з майбутніми абітурієнтами іспанською та англійською мовою і розповів про те, як у його рідній Іспанії святкують Новий рік та Різдво.
Доцент кафедри теорії та практики перекладу з англійської мови Анна Юнацька підготувала дуже цікаву інтерактивну лекцію про те, як знання культури зарубіжних країн допомагає вивчати іноземні мови. Слухачів зацікавив матеріал лекції, вони ставили багато запитань і відповідали на запитання викладача. Після закінчення заходу гості разом зі студентами прогулялися територією студмістечка, зробили багато світлин на пам’ять та загадали бажання біля дерева бажань. Можна тільки здогадуватися, про що саме були ці бажання. Студенти і викладачі факультету іноземної філології зичать їм усім стати студентами ФІФ у 2017 році.
Деканат ФІФ вдячний заступнику декана з виховної роботи Ніні Захаровій та студентській раді факультету: Насті Дячкіній, Марії Баклицькій, Олександрі Головко, Аліні Ващенко, Олені Булатовій, Олені Комендяк, Олені Швидкій, Миколі Пелешко, Діані Нежурі, Анастасії Цикало, Олександрі Бабаєвій, Наталі Рєзчиковій, Богдану Ліновецькому, а також багатьом іншим студентам 1-3 курсу за активність, ініціативу, творчість і небайдужість, які вони проявили під час підготовки до даного заходу.

Факультет іноземної філології

Схожі новини