Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Перемога баскетболістів ЗНУ

Перемога баскетболістів ЗНУ

06.11.2007 17:23

П’ятого листопада відбувся баскетбольний матч між командами ЗНУ та ЗДІА. Наші баскетболісти перемогли з різницею в 15 очок - 86:71. Зараз в турнірній таблиці команду ЗНУ випереджають лише Гуманітарний університет і ЗНТУ.

Вже з початку гри наші спортсмени повели в рахунку, однак суперник швидко відновив рівновагу, і перша чверть пройшла з відчутною перевагою ЗДІА. Проте, наступні три чверті баскетболісти ЗНУ не тільки перейняли ініціативу, але й почали диктувати свою гру. В третій четверті команда господарів відірвалася від гостей на 12 очок, але в наступному періоді, команда суперників навіть зрівняла рахунок і вийшла вперед попри те, що допустила низку помилок. Наші баскетболісти скористалися цим і логічно довели поєдинок до переможного кінця.

Наступна гра за участю баскетболістів ЗНУ відбудеться 12 листопада. Це буде останній матч першого кола (із СК Металург).