Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В ЕПК розпочався тиждень популяризації спеціальностей «Соціальна робота» та «Соціальна педагогіка»

В ЕПК розпочався тиждень популяризації спеціальностей «Соціальна робота» та «Соціальна педагогіка»

В ЕПК розпочався тиждень популяризації спеціальностей «Соціальна робота» та «Соціальна педагогіка»
29.11.2016 10:17 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж Тиждень популяризації спеціальностей

Із 28 листопада в Економіко-правничому коледжі ЗНУ офіційно стартував тиждень популяризації спеціальностей «Соціальна робота» та «Соціальна педагогіка».

Протягом тижня студенти коледжу візьмуть участь у низці тематичних заходів. Зокрема, у лекції на тему «Особливості професійної діяльності соціального педагога у державних організаціях» за участю спеціаліста Запорізького міського центра соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. А також – у тренінгу до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом «Про це… або все, що Ви хотіли знати, але боялись запитати» за участю лікаря-епідеміолога, тренера КУ «Центр СНІД» Велігодської О.В. Крім того, для них проведуть тренінг із медіа-освіти, квест «Здорова молодь – здорова нація» (в рамках святкування 25-річчя факультету соціальної педагогіки та психології за підтримки профспілкового комітету ЗНУ), акцію «Я за 100% життя» (до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом), тімбілдінг «Молодіжне лідерство: ефективна взаємодія та участь у прийняті рішень», тренінг сенситивності та креативності.
Під час закриття тижня 2 грудня планується проведення дебатного турніру «Чесна освіта: міф чи реальність». Тож не залишайтесь у осторонь.
Колектив Економіко-правничого коледжу запрошує взяти участь у заходах не лише студентів спеціальностей «Соціальна робота» та «Соціальна педагогіка», а всіх представників студентської молоді коледжу.

Економіко-правничий коледж

Схожі новини