Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Ректор Микола Фролов: «Освітній процес триватиме стабільно за графіком»

Ректор Микола Фролов: «Освітній процес триватиме стабільно за графіком»

Ректор Микола Фролов: «Освітній процес триватиме стабільно за графіком»
29.11.2016 11:14 Все Головні новини освітній процес навчальний відділ

Ректор Запорізького національного університету Микола Фролов під час засідання ректорату вишу підкреслив, що цього року традиційно освітній процес ЗНУ стабільно триватиме за графіком, затвердженим відповідними нормативними документами. Він не включатиме жодних довготривалих канікул, адже університет постійно забезпечує комфортні умови перебігу освітнього процесу, зокрема щодо необхідного температурного режиму аудиторій.

Варто відзначити, що тривалість 1 семестру для 1-4 курсів бакалаврів, спеціалістів і магістрів складатиме 19-20 тижнів. Це і навчальні заняття, і заліковий тиждень, канікули й екзаменаційна сесія. Що ж до тривалості 1 семестру для 2 курсу магістрів, то вона визначається навчальними планами та галузевими стандартами відповідних спеціальностей. Також згідно цих же вимог планують проводити й навчальні та виробничі практики. Загалом канікулярний період бакалаврату триватиме з 2 по 8 січня та з 30 січня по 12 лютого, а для спеціалістів і магістрів – з 2 по 8 січня та з 23 січня до 5 лютого.
Звертаємо Вашу увагу, що детально з відповідними графіками й розкладами завжди можна ознайомитися на сторінці навчального відділу: http://sites.znu.edu.ua/navchalnyj_viddil/1635.ukr.html

Схожі новини