Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В ЗНУ розпочалась атестація викладацького складу

В ЗНУ розпочалась атестація викладацького складу

В ЗНУ розпочалась атестація викладацького складу
29.11.2016 12:57 Все Головні новини Атестація викладачів

29 листопада в Запорізькому національному університеті згідно з наказом ректора була розпочата атестація викладацького складу різних факультетів вишу. В цей день були атестовані 8 викладачів біологічного факультету, 6 викладачів історичного та 8 викладачів факультету фізичного виховання.

До складу атестаційної комісії увійшли представники керівного складу вишу: перший проректор Олександр Бондар, проректор з наукової роботи Геннадій Васильчук, проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Олександр Гура, помічник ректора Наталія Воронова, начальник відділу кадрів Наталія Котляренко, заступник начальника відділу кадрів Яна Драєвська, начальник юридичного відділу Ольга Кулініч, голова профспілкового комітету Борис Павловський, завідувач відділу аспірантури та докторантури Юрій Каганов, начальник науково-дослідної частини Вікторія Меняйло, голова студради ЗНУ Антон Назаренко.
Під час атестації викладачі представили результати своєї наукової та навчальної діяльності, досягнення і успіхи та свою професійну компетентність. Також в рамках цієї процедури були перевірені відповідні атестаційні документи, проаналізовані характеристики, відгуки, умови контрактів викладачів, виконання їх згідно графіку, довідки про наукову діяльність, кількість наукових публікацій, навчально-методичних рекомендацій і посібників, а також методичне забезпечення викладачами навчальних дисциплін в паперовому та електронному вигляді.
Крім того, представники атестаційної комісії задали викладачам ряд уточнюючих запитань стосовно результативності та ефективності їх роботи, подальшого підвищення наукового рівня викладачів, рекомендації відповідних навчальних кафедр з цього приводу та інших аспектів викладацької діяльності.
За результатами засідання викладачі були рекомендовані до атестації та їм були продовжені терміни робочих контрактів відповідно займаній посаді, в деяких випадках з умовою поточного контролю за науковою роботою та звітності на Науково-технічній раді.
Треба відзначити, що атестація викладацького складу всіх інших факультетів буде тривати протягом трьох тижнів.

Олена Переверзєва