Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Триває естафета добрих справ на підтримку студентів ЗНУ

Триває естафета добрих справ на підтримку студентів ЗНУ

Триває естафета добрих справ на підтримку студентів ЗНУ
30.11.2016 13:19 Все Головні новини благодійність ФСУ факультет СПП збір коштів марафон добрих справ

Катерина Маслій та Максим Каманов зараз знаходяться у лікарні у важкому стані. Вартість лікування для кожного складає приблизно 180 тисяч гривень для кожного. Уже чимало коштів вдалося забрати для них силами дружної родини Запорізького національного університету. Але боротьба з хворобою триває. Сім’ї студентів звертаються за допомогою через брак фінансових можливостей. Також хворі потребують переливання та донорської крові.

Наш виш щодня проводить благодійні заходи, під час яких студенти і викладачі збирають кошти для Катерини та Максима. Днями філологічний факультет організував ярмарок-букросинг, кошти з якого перерахував на картки матерів студентів.
Також на факультеті соціальної педагогіки та психології представники кафедри акторської майстерності підготували кілька показів хореографічної вистави «Великий Гетсбі» (головний хореограф – доцент кафедри Юліанна Гончаренко) та чимало вокальних концертів. Один із таких заходів також заплановано на 3 грудня (навчальний корпус №8). Кожен бажаючий може завітати на факультет СПП та посильно допомогти студентам: у холі знаходиться скринька для збору коштів на лікування.
30 листопада о 17.50 економічний факультет проведе благодійний вечір інструментальної музики та вокалу в актовій залі навчального корпусу №5, де також збиратимуть кошти для Каті та Максима.
Другого грудня в анти-кав’ярні «Дирижабль» студенти юридичного факультету проведуть літературник о 16 годині. А 3 грудня у цьому ж корпусі пройде вистава «Казка без моралі» (постановка заслуженого діяча мистецтв України Віталія Денисенко, художній керівник театру Неліанна Ласкарі). А ось 14 грудня у кав’ярні «Амстердам» пройде фінальний етап благодійного марафону – концерт «Коло добра» о 17 годині. Захід включатиме безліч конкурсів. Упродовж усіх заходів триватиме збір коштів на лікування студентів ЗНУ – Катерини Маслій та Максима Каманова, хворих на рак.
Активну хвилю підтримки організували студенти й викладачі й у соцмережах. Наприклад, декан факультету соціальної педагогіки та психології Ольга Пономаренко також зі своєї сторінки закликала небайдужих долучитися до добрих справ. Ольга Вікторівна відзначила:
- Студент факультету соціальної педагогіки та психології Максим Каманов на сьогодні потребує нашої підтримки. Зараз триває збір коштів на його лікування. Студенти факультету за два дні підготували цікавий різноплановий концерт, збір коштів з якого був спрямований на допомогу Максиму та студентці факультету соціології та управління Катерини Маслий. У понеділок спільно з факультетом ФСУ наші студенти провели благодійну музичну перерву. У наших планах – проведення ще кількох заходів. Та, найголовніше, це мають бути не разові акції, а постійне прагнення допомогти тим, хто цього потребує. У холі нашого навчального корпусу стоїть скринька до збору коштів. Аби допомогти Максиму й Катерині, об’єднали свої зусилля не лише викладачі та студенти ЗНУ, але й громадські організації нашого міста. Загалом, на мою думку, головне, це пробудити в людях розуміння, що не можна залишатися байдужими до горя тих, хто поруч. Якби кожен мешканець Запоріжжя перерахував на благодійний рахунок хоч одну гривну, ми змогли б допомогти не лише нашим студентам, але й іншим. Тож треба докласти зусиль, аби об’єднати людей у добрих справах.
Декан факультету соціології та управління Максим Лепський також додав:
- Перш за все, хочу зазначити, що Катерина Маслій – дуже талановита людина. Її дуже люблять та поважають усі студенти факультету. Представники студентської ради ФСУ активно долучилися до участі в благодійній акції. Так, студенти постійно виступають у ролі донорів, здають кров, аби підтримати Катерину. На сьогодні йде активна робота студентів зі збору коштів. Уже провели квартирник, караоке-ярмарок, благодійний спектакль у ПК ім. Т. Шевченка, ініційовані головою студентської ради факультету Едуардом Бойком. Ми зібрали близько 8 тисяч гривень. Крім того, потужно працює і волонтерський сектор студради, його учасники на зв’язку з представниками благодійних організацій та фондів, які перераховують зібрані кошти безпосередньо на картку мами Катерини. Ми намагаємося також підтримати сім’ю у цій нелегкій ситуації, але водночас прагнемо не бути нав’язливими, наше завдання – допомогти створити сприятливі умови для членів родини Каті. Хочеться відзначити активність та небайдужість таких студентів: Едуарда Бойка, Анни Аранжий, Нателли Недавньої, Дарини Медведєвої, Ірини Бондаренко. У нас уже є досвід допомоги студентам, які потрапили до важкої ситуації, тож треба відзначити, що їхні родичі також не залишаються байдужими до чужого горя. Так, мама Володимира Шмідта, якому ми також допомагали, переказала гроші на картку мами Каті. Викладачі всіх кафедр факультету активно долучилися до благодійної акції. Хочеться подякувати Ірині Чайці, Євгену Цокуру, Анні Бойко, Тарасу Бутченку та іншим. Ми дуже вдячні й іншим факультетам нашого вишу: фізичному, філологічному, юридичному, факультету соціальної педагогіки та психології, чий студент також зараз потребує підтримки. Усі вони об’єдналися з нами заради того, аби разом допомогти тим, хто потребує нашої підтримки.
Нагадаємо, що для проведення лікування студентки факультету соціології та управління Катерини Маслій (20 років) необхідна операція з пересадки кісткового мозку. А студента факультету соціальної педагогіки та психології Максиму Каманову (20 років) встановили діагноз «гостра промієлоцитарна лейкемія».
Зараз студенти знаходяться у лікарні у важкому стані. Максим Каманов перебуває в реанімаційному відділенні Запорізької обласної клінічної лікарні. Для його лікування необхідно пройти курс весаноїду, вартість якого складає 15 тисяч гривень. Курс лікування - 9 упаковок. Крім того, кожен день Максиму проводиться підтримуюча терапія, яка включає в себе переливання крові. Також студенти потребують переливання та донорської крові, тому всі небайдужі можуть здати кров на першому поверсі поліклініці обласної лікарні з паспортом та обов’язковою поміткою для кого.
Контакти для допомоги Катерині Маслій: т.0501746129 ( Наталія Валеріївна) та карта «Приватбанк» № 5168755934941713 (сестра Маслій Єлизавета Олегівна).
Контакти для допомоги Максиму Каманову: т. матері: 0684517230, 0957909883 та карта «Приватбанк» № 4149 4996 4487 6466 - Каманова Поліна Георгіївна (мама).

Фотоанонси благодійних акцій марафону добрих справ: https://vk.com/album-3183283_239681234

Схожі новини