Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Щорічний футбольний турнір «Кубок Феміди»

Щорічний футбольний турнір «Кубок Феміди»

Щорічний футбольний турнір «Кубок Феміди»
30.11.2016 15:22 Все Головні новини Факультети Юридичний

29 листопада, у Спортивному комплексі ЗНУ відбувся щорічний футбольний турнір «Кубок Феміди», який проходить за ініціативою декана юридичного факультету Тетяни Коломоєць.

Змагання відбувалися між студентами 1-5 курсів юридичного факультету. Всього було зіграно 6 міні-матчей, боротьба була дуже запеклою, а хід гри - непередбачуваним. Студенти вийшли на поле для того, щоб довести, що вони найкращі і що тільки вони заслуговують на перемогу. Дух гри підтримувала велика кількість вболівальників, емоційні сплески та вигуки яких було чутно до самого кінця!..
Спочатку гра була рівною, але коли команди вийшли у півфінал, студенти почали грати обережніше у захисті та водночас агресивніше атакувати. Бадьорості додавав футбольний коментатор, який дуже захоплено висвітлював усі події на полі.
У фінал вийшли 3 та 5 курс, 1 тайм закінчився нічиєю, момент тягнувся до останніх хвилин. За 4 хвилини до кінця матчу 3 курс забив вирішальний гол.
Після фіналу відбулась церемонія нагородження. Почесне третє місце зайняла команда 2 курсу. Друге місце – за командою 5 курсу, а перемогу святкували студенти 3 курсу.