Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Змінився номер карти для благодійної допомоги студенту ЗНУ

Змінився номер карти для благодійної допомоги студенту ЗНУ

01.12.2016 08:56 Все Головні новини Благодійність номер рахунку добрі справи

Як повідомила мама Максима Каманова, студента ЗНУ хворого на рак, днями невідомі шахраї намагалися дістатися до коштів благодійного банківського рахунку. Відтак, працівники банку заблокували його. Кошти на нього деякий час зможуть надходити, але Поліна Каманова відкрила новий рахунок: 5168 7573 1739 6002 («Приватбанк»).

Нагадаємо, що Катерина Маслій та Максим Каманов зараз знаходяться у лікарні у важкому стані. Вартість лікування для кожного складає приблизно 180 тисяч гривень для кожного. Уже чимало коштів вдалося забрати для них силами дружної родини Запорізького національного університету. Але боротьба з хворобою триває. Сім’ї студентів звертаються за допомогою через брак фінансових можливостей. Також хворі потребують переливання та донорської крові.
Для проведення лікування студентки факультету соціології та управління Катерини Маслій (20 років) необхідна операція з пересадки кісткового мозку. А студента факультету соціальної педагогіки та психології Максиму Каманову (20 років) встановили діагноз «гостра промієлоцитарна лейкемія».
Зараз студенти знаходяться у лікарні у важкому стані. Максим Каманов перебуває в реанімаційному відділенні Запорізької обласної клінічної лікарні. Для його лікування необхідно пройти курс весаноїду, вартість якого складає 15 тисяч гривень. Курс лікування - 9 упаковок. Крім того, кожен день Максиму проводиться підтримуюча терапія, яка включає в себе переливання крові. Також студенти потребують переливання та донорської крові, тому всі небайдужі можуть здати кров на першому поверсі поліклініці обласної лікарні з паспортом та обов’язковою поміткою для кого.
Контакти для допомоги Катерині Маслій: т.0501746129 ( Наталія Валеріївна) та карта «Приватбанк» № 5168755934941713 (сестра Маслій Єлизавета Олегівна).
Контакти для допомоги Максиму Каманову: т. матері: 0684517230, 0957909883 та карта «Приватбанк» № 5168 7573 1739 6002 - Каманова Поліна Георгіївна (мама).