Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти юридичного факультету візьмуть участь у сертифікованому освітньому проекті Торгово-промислової палати та ЗНУ

01.12.2016 10:09 Все Головні новини Факультети Юридичний Юридичний факультет проектна діяльність навчання міжнародна діяльність

У рамках посилення практичного складника освітньої підготовки майбутніх правників керівництво юридичного факультету Запорізького національного університету уклало угоду з представниками Торгово-промислової палати Запорізької області. Відповідно до цього документу, магістранти першого року навчання ЗНУ упродовж двох місяців зможуть пройти практичний курс, пов'язаний із правничими аспектами зовнішньоекономічної діяльності місцевих підприємств А також – спробувати себе в ролі юрисконсультів тих фірм Запорізької області, які шукають можливість розширити свої партнерські відносини з іноземними партнерами та відкрити свої представництва в інших країнах. Знання та навички, здобуті магістрантами під час участі в цій сертифікованій програмі, можуть стати основою для апробованої проектної діяльності чи для написання їхніх підсумкових дипломних робіт.

За словами ініціатора та організатора проекту, декана юридичного факультету, професор Тетяни Коломоєць, представники Торгово-промислової палати, зокрема її віце-президент, випускник Запорізького національного університету Андрій Куц, висловили зацікавлення у співпраці з нашим університетом. Більше того, вже існує домовленість, що магістранти, які зарекомендують себе як найкращі учасники програми, зможуть у майбутньому розраховувати на місце проходження практики на базі провідних фірм Запорізького регіону та, в майбутньому, після завершення вишу, на вдале працевлаштування на перше робоче місце.
30 грудня 20 слухачів магістратури юридичного факультету під керівництвом заступника з міжнародної діяльності юридичного факультету Михайла Віхляєва завітали до Торгово-промислової палати. Вони зустрілися із віце-президентом ТПП Запорізької області, а також із начальником управління організаційної роботи та міжнародних відносин Ксенією Нагорною та головним юрисконсультом Яною Шаміловою.
Студентам ЗНУ розповіли про історію створення та розвитку незалежних самокерованих членських організацій, якими є вітчизняні Торгово-промислові палати, про їхнє призначення та завдання, зокрема про сприяння розвитку різнорівневих приватних підприємств та організацій регіону, їхній вихід на міжнародний рівень. Також майбутні правники отримали перше практичне завдання, яке вимагатиме від них самостійного опрацювання законодавства інших країн. Вони мають скласти правовий алгоритм просування фірм на міжнародний рівень. Наступне зустріч із представниками ТПП запланована за тиждень, уже на базі ЗНУ. Під час неї магістранти презентують результати своїх перших напрацювань. Після завершення участі в програмі студенти захищатимуть свій проект та отримають відповідні сертифікати за підписом керівництва Запорізької торгово-промислової палати та декана юридичного факультету.

Таміла Тарасенко