Восьмого листопада на факультеті соціальної педагогіки і психології відбулося відкрите засідання психологічного клубу.
На засідання завітали гості – ректор ЗНУ Сергій Тимченко, начальник міського управління освіти і науки Дмитро Секиринський та директор школи №3 м. Запоріжжя Ольга Мальована. У заході, а він носив форму тренінгу, взяли участь учні старших класів міських шкіл. Ведучі запропонували їм пограти у ділову гру, яка допоможе кожному із учасників професійно самовизначитися.
То ж, першим завданням для старшокласників було оригінальне знайомство: із купи іграшок гравцям необхідно було обрати ту, яка подобається найбільше, а потім за допомогою неї представити себе аудиторії. Дочекавшись вдалого моменту, у гру вступив і Сергій Тимченко, представивши себе за допомогою ручки та мобільного телефону – тих речей, якими він користується найчастіше. Сергій Михайлович зазначив, що він завжди цікавився психологією. Сьогодні є чимало літератури з цього питання, вона легкодоступна, а от за часів його студентства обирати було ні з чого: психологічна наука у нашій країні лише розвивалася. Минуло 25 років – і ми маємо нову психологію. Скрізь на підприємствах і в установах відчувається гостра потреба у фахівцях даного профілю. І це дійсно важливо, адже людину необхідно оберігати у техногенному, все більш небезпечному світі. Психологія як наука перебуває у постійному пошуку, наголосив Сергій Тимченко, схиляється то до японської, американської чи європейської моделі. Але безперечним є те, що наші висококваліфіковані спеціалісти знайдуть найбільш оптимальний підхід до людської душі. Сергій Михайлович побажав усім учасникам відкритого засідання психологічного клубу обрати ту спеціальність, яка б дозволяла щодня насолоджуватися своєю улюбленою роботою.

До аудиторії звернувся і Дмитро Секиринський. Він підкреслив, що дуже важливо, аби вибір професії був осмисленим, а в майбутньому виявився правильним – коли робота приносить і приємні емоції, і прибуток.
Наступним етапом тренінгу стало завдання розділитися на команди та, підготувавшись за 10-15 хвилин, показати колективне представлення.
За словами заступника декана факультету СПП, кандидата психологічних наук Юлії Паскевської, такі форму роботи психологічного клубу ініціювали самі студенти, а керівництво факультету на чолі із деканом, кандидатом психологічних наук Ольгою Пономаренко підтримали гарну ідею. Ділові ігри під час тренінгу створюють умови для виявлення та усвідомлення власних здібностей, для розуміння того, як кожен з нас поводиться у колективі. Тобто, поведінка в межах тренінгу – проекція дій людини в реальному житті.
Олена СКОК