Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / Ректор Микола Фролов обговорив з викладачами факультету cоціальної педагогіки та психології важливі вектори розвитку вишу

Ректор Микола Фролов обговорив з викладачами факультету cоціальної педагогіки та психології важливі вектори розвитку вишу

Ректор Микола Фролов обговорив з викладачами  факультету cоціальної педагогіки та психології важливі вектори розвитку вишу
01.12.2016 16:49 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології Зустріч з викладачами

У Запорізькому національному університеті тривають зустрічі ректора Миколи Фролова з викладацькими колективами усіх факультетів, які дають змогу проінформувати викладацький склад про основні напрямками роботи вишу в поточному році. Першого грудня відбулася розмова Миколи Олександровича з представниками факультету соціальної педагогіки та психології.

На цій зустрічі були розглянуті питання підвищення конкурентноспроможності вишу на всеукраїнському та європейському рівнях, активізації профорієнтаційної роботи серед молоді, економіко-фінансового забезпечення діяльності вишу, вдосконалення навчального процесу, модернізації наукової діяльності, підвищення рівня володіння іноземними мовами, матеріально-технічного забезпечення діяльності університету та інші.
Микола Олександрович звернув увагу, що керівництво ЗНУ постійно займається питаннями розвитку вишу на всіх рівнях. Він запевнив, що в 2017 році буде продовжена робота з покращення матеріально-технічної бази, благоустрою вишу та підтримки його іміджу. Так, на факультеті соціальної педагогіки та психології планується створення нової мультимедійної аудиторії за прикладом 226 в 2 корпусі.
Ректор також розповів про естонський досвід нововведень та успіхів модернізації системи освіти, який можна застосовувати і в ЗНУ.
Йшлося на зустрічі й про необхідність постійного вдосконалення навчального процесу, що є одним із головних напрямів роботи на рівні факультетів. Микола Фролов закликав всіх викладачів організувати зусилля та брати активну участь в модернізації навчального процесу, наповненні контенту системи Moodle, що сприятиме ефективній комунікації між студентами та викладачами та допоможе мінімізувати внутрішньо бюрократичні питання. Нагадав ректор і про покращення рівня наукової діяльності вишу. Так, на сьогодні в ЗНУ налічується 92 науковця із ступенем «доктор наук» та «професор», а також 453 науковця із ступенем «кандидат наук» та «доцент». Він переконаний, що роботу в цьому напряму потрібно продовжувати і далі, а також активізувати грантову та проектну діяльність.
Також Микола Олександрович закликав викладацький склад приділяти велику увагу вивченню іноземних мов. В свою чергу, керівництво вишу планує і далі всіляко підтримувати і створювати необхідні умови для модернізації наукової роботи та покращення рівня володіння іноземними мовами.
Крім того, під час зустрічі ректор подякував всім представникам викладацького складу факультету за докладені ними зусилля для створення нової спеціальності «Дизайн».
Спілкуючись з Миколою Фроловим, викладачі цікавились питанням відміни 15% податку для працюючих пенсіонерів. Запитували в ректора і про можливості виділення приміщення для новоствореного центру психологічного здоров’я та його облаштування.
Також представники викладацького складу факультету під час зустрічі висунули і ряд пропозицій щодо активізації роботи з відкриття нового освітнього напряму «Корекційна педагогіка». Крім того, присутні на заході обговорили питання, пов’язані з ліцензуванням цього напряму підготовки, кадрового забезпечення, матеріально-технічної бази та створення робочої групи з цього питання.
Ректор Микола Фролов надав вичерпні відповіді на всі питання, пообіцявши не залишити без уваги жодної пропозиції.
Наприкінці заходу декан факультету Ольга Пономаренко та інші учасники зустрічі подякували адміністрації вишу за увагу до всіх потреб та пропозицій колективу факультету.

Олена Переверзєва

Схожі новини