Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ЕПК взяли участь у волонтерській акції «Фото заради життя»

Студенти ЕПК взяли участь у волонтерській акції «Фото заради життя»

Студенти ЕПК взяли участь у волонтерській акції «Фото заради життя»
02.12.2016 10:35 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж волонтерська діяльність акція

1 грудня, у Всесвітній день боротьби зі СНІДом, студенти 2 курсу спеціальностей «Соціальна педагогіка» та «Соціальна робота» Економіко-правничого коледжу ЗНУ разом зі студентами Запорізького медичного коледжу взяли участь у благодійній акції «Фото заради життя». Акція була організована «Клінікою, дружньою до молоді», яка багато років співпрацює з ЕПК.

Під час заходу найактивніші студенти коледжу Наталія Бабіч, Вікторія Бойко, Дар’я Лях, Тетяна Міндак, Олена Вальчук, Дар’я Кузьміневич, Тетяна Мосейчук, Вікторія Моргунова, Карина Ворошилова, Юрій Позняков як волонтери на площі Університетській роздавали перехожим інформаційні листівки, аби звернути увагу громадськості на світову проблему розповсюдження вірусу ВІЛ/СНІД. Крім того, студентська молодь пропонувала городянам пройти тестування на ВІЛ/СНІД у «Клініці, дружньої до молоді», що розташована поряд з КУ «Запорізька обласна клінічна дитяча лікарня».
Унікальність акції під хештегом #фотозарадижиття, полягала в тому, що фотозона, яку розташували на площі, складалася виключно з презервативів. На стенді розміром 2*3 м були розміщені фото відомих людей світу – жертв ВІЛ/СНІДу. Професійний фотограф пропонував перехожим зробити кадри на тлі унікальної фотозони.
Своїми враженнями від події поділилися учасниці акції Наталія Бабіч і Вікторія Бойко: «Ми беремо участь у подібних заходах спільно з представниками Клініки, дружньої до молоді, уже не перший рік. Такий вид діяльності надає впевненості в тому, що ми можемо якось вплинути на перебіг подій сьогодення, хоча б у нашому місті. Люди досить відкриті для тем, що стосуються здоров’я і тому було приємно працювати, незважаючи на суворі погодні умови. Ми закликаємо до співпраці усіх студентів. Не будьте байдужими! Ви можете допомогти зробити перші кроки для поліпшення умов життя, бо ми – це майбутнє!».

Ірма Федючок

Схожі новини