Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Декан Ірина Шавкун прозвітувала про досягнення та перспективи розвитку факультету менеджменту

Декан Ірина Шавкун прозвітувала про досягнення та перспективи розвитку факультету менеджменту

Декан Ірина Шавкун прозвітувала про досягнення та перспективи розвитку факультету менеджменту
02.12.2016 11:06 Все Головні новини Факультети Менеджменту Факультет менеджменту вчена рада наукова діяльність академічна мобільність

Декан факультету менеджменту, професор Ірина Шавкун під час Вченої ради прозвітувала перед представниками колективу ЗНУ про стан та перспективи навчально-наукової та кадрової роботи на факультеті. У її доповіді знайшли відображення ключові моменти розвитку усіх основних галузей життєдіяльності факультету за останні три роки.

Зокрема, Ірина Шавкун наголосила, що зараз на факультеті професорсько-викладацький склад трьох кафедр налічує 31 особу і відповідає акредитаційним вимогам. Так, випускові кафедри очолюють доктори наук, професори. Показник щодо кількості осіб, котрі мають науковий ступінь на випускових кафедрах, сягає 100%, а загалом по факультету – 92%.
Велику увагу приділяють навчально-методичному забезпеченню дисциплін кафедр. У цьому напрямку здійснюється серйозна робота усіма його викладачами. За звітний період видали 4 підручники, 43 навчальні посібники, а також підготовили 28 методичних доробок та 5 електронних посібників. На сьогодні 94% навчальних дисциплін кафедр представлено у системі електронного забезпечення навчання «Moodle».
Щодо наукової діяльності, то за останні 3 роки на факультеті підготували: 9 монографій, 477 наукових публікацій. За результатами участі у наукових конференціях видали 376 тез доповідей та отримали 4 патенти. На факультеті великого значення надають підтримці молодіжної науки. Тут створено Наукове товариство студентів та аспірантів, у складі 7 проблемних груп працює понад 90 студентів. За 3 роки студенти здійснили 463 наукові публікації, із них 179 – у співавторстві з викладачами.
Також доповідач наголосила, що на сьогодні академічна мобільність викладачів та студентів факультету переважно відбувається у формі участі у міжнародних конференціях та інших науково-практичних заходах. Декілька років поспіль кафедра підприємництва, менеджменту організацій і логістики співпрацює із Берлінським інститутом фасилиті-менеджменту. За звітний період значно збільшилась кількість викладачів факультету, що пройшли стажування у закордонних університетах за різноманітними програмами. Йдеться, зокрема, про перебування його представників на факультеті економіки та управління Університету Чукурова (Туреччина) або в Університеті м. Кошице (Словаччина), а також про вивчення публікаційної та проектної діяльності у країнах Євросоюзу, проблеми публічного управління тощо.
Після завершення виступу Ірини Шавкун на прохання ректора ЗНУ Миколи Фролова на Вченій раді оприлюднили результати комплексної перевірки діяльності факультету менеджменту. Із цього питання заслухали звіт голови комісії, що здійснювала перевірку, декана математичного факультету Сергія Гоменюка. Він зазначив, що після завершення вивчення діяльності колег, комісія дійшла висновку про потужний науковий, освітній, кадровий потенціал факультету менеджменту. Її члени високо оцінили роботу викладачів факультету та увагу, яку приділяє керівництво його всебічному розвитку. Серед пропозицій, які надали факультету для подальшого вдосконалення, – завершення викладення усіх навчальних дисциплін у системі електронного забезпечення навчання «Moodle», збільшення кількості укладених факультетом договорів про проходження виробничих практик, посилення позицій його викладачів щодо проектної діяльності та підвищення рівня матеріально-технічного забезпечення освітнього процесу, зокрема, створення мульмедійних аудиторій.

Таміла Тарасенко

Схожі новини